home Cestování, Tipy Jedeme za zábavou!

Jedeme za zábavou!

Když za okny panuje ošklivé počasí a rozmary přírody nám tak neumožňují trávit s dětmi čas venku, není nic lepšího, nežli se vydat do některého ze zábavních center a parků.  Hřejivé zázemí se spoustou zábavy a legrace pro celou rodinu nadchne úplně každého. Pokud tedy nevíte, jak v zimě naložit s volným časem, navštivte zábavní park.

Proč se vydat do zábavního parku?

Pohyb je pro každé dítko velice důležitý. Není-li ale takové počasí, abychom děti mohli vytáhnout ven na hřiště, pak jsou centra s prolézačkami, skluzavkami a různorodými typy zábavy tou nejlepší volbou. Zábavní centra jsou plná zajímavých atrakcí, pro které se dokážou nadchnout malí i velcí. Součástí většiny parku a center jsou i restaurace s občerstvením, takže jsou tato místa vhodná i jako celodenní výlet.

Zábavní parky v České republice

Bruno Family Park

Moderní hrací centrum je určené pro děti všech věkových kategorií a rovněž i pro jejich rodiče. Zdejší atrakce totiž dítka mohou zdolávat společně s rodiči, což bude o to větší legrace. Lákadlem tohoto parku je vyhlídka s názvem Čapí oko, které má prosklenou podlahu nabízí tak skvělý výhled. Samozřejmě nechybí tobogány, prolézací komíny, podzemní nory či skákací sítě.

Zábavní park Brumbambule

Herna plná atrakcí pro děti ve věkovém rozmezí 3 až 15 let, která slibuje rodinné zázemí a zábavu pro děti a chvilky odpočinku pro rodiče. V parku se nachází prolézací zóna, která má tři patra,  dále i celá řada skluzavek, tobogánů nebo horolezecká stěna.

Zábavní park Bongo

Pokud jste z Brna, máte to tam kousek nebo se tam dokonce v nejbližší době chystáte, tak určitě zavítejte do rodinného zábavního parku Bongo, které se rozkládá na ploše o rozměrech 2800 metrů čtverečních. V obrovské hale tak děti mohou vyzkoušet spoustu atrakcí, přičemž každá z nich představuje jiný světadíl či zemi. Návštěva zábavního parku Bongo je tedy celosvětovým poznáním.

 Zábavní centrum pro děti Prckův ráj

Jedno z největších zábavních center pro děti se nachází v Karviné a jmenuje se Prckův ráj. Pro děti je zde připravena celá řada prolézaček a atrakcí v podobě klouzaček, odrážedel nebo šplhací stěny. Největším lákadlem parku je tak zvaný Chacha box, což je jedinečný zcela zasíťovaný systém prolézaček, který slibuje kopec srandy, ale i maximální bezpečnost. Pro nejmenší děti zábavní centrum připravilo oblíbený bazének s kuličkami, hrací deky, interaktivní chodítka nebo stolečky.

 

 

Spread the love
  • 5