home Tipy Kde jsi letos užít dovolenou snů?

Kde jsi letos užít dovolenou snů?

Ačkoli nás pohled do kalendáře utvrzuje v tom, že nám stále ještě panuje měsíc květen, nebude to tak dlouho trvat a objeví se před námi prázdniny. Ty pro většinu z nás představují zaslouženou dovolenou, které se po náročném pracovním roce nemůžeme dočkat. Zamyslet se nad cílovou destinací již nyní rozhodně není na škodu. Nejen že tak budete mít mnohem větší šanci zamluvit si požadovaný termín, ale zároveň si budete moci vybrat hotel či ubytování, ve kterém svou dovolenou budete chtít strávit. Že ještě nemáte v této otázce jasno? Zaručujeme vám, že po přečtení dnešního článku už mít budete!

Nádherné Bulharsko

Zatímco ještě před několika lety Bulharsko nepatřilo k nejnavštěvovanějším prázdninovým destinacím, teď je tomu úplně jinak. Jeho popularita mezi turisty značně roste, za což mohou lákadla, která jim nabízí. Pokud si pro svou dovolenou vyberete právě Bulharsko, odmění se vám krásným mořem a dech beroucími plážemi, které vám budou připomínat ráj. Nechybí ani spousta zajímavých památek a určitě oceníte i cenovou dostupnost.

Zábava na Mallorce

Láká vás bujarý noční život, nekonečné párty a hřejivé sluníčko? Pak vám doporučujeme strávit dovolenou na Mallorce. Tento nádherný ostrov vám může nabídnout mnohem více, nežli jen nádherné pláže. Najdete zde i spoustu středověkých kostelů a klášterů, které rozhodně stojí za vidění. Ženy určitě uvítají, že se zde dá opravdu levně sehnat oblečení obuv a doplňky.

Tradice v Řecku

Jestliže chcete zavítat někam, kde se během své dovolené nebudete muset bát o bezpečnost, odjeďte do Řecka. Každoročně tam míří tisíce turistů a Řecko tak představuje jeden z nejčastějších dovolenkových cílů. Těšit se můžete na čisté moře a pláže, na kterých si lenošení zaručeně užijete.

Kouzlo Dominikánské republiky

Dominikánské republice se přezdívá perla Karibiku a rozhodně si tak své označení zasloužila právem. Zavítat by se měli zavítat všichni ti, kteří chtějí přes den trávit čas na prosluněné pláži a v noci si užít bujarého života. Především ve městě Santo Domingo se to párty jenom hemží.

 

Spread the love

One thought on “Kde jsi letos užít dovolenou snů?

Comments are closed.