home Tipy, Zdraví, Zdraví Zvětšení poprsí za pomocí bylinek? Ano, jde to!

Zvětšení poprsí za pomocí bylinek? Ano, jde to!

Spousta žen, je se svým poprsím více než nespokojená, některé trápí prsa velká a jiné zase malá. Velká prsa vám bohužel pomůže vyřešit buď správně zvolená velikost podprsenky  anebo operativní zákrok, který vaše prsa zmenší. 

Jakou mají, ale možnost ženy s malými prsy?

Malá prsa jsou pro ženu daleko horší, jelikož 90% žen s malými prsy trpí nedostatečným sebevědomím. Jejich nedostatek je omezuje nejen v módě, ale také v jejich intimním životě. A co si budeme povídat také v letním období, které právě přichází a přináší sebou výstřihy a plavkovou sezónu.

 

Napadlo vás, někdy že směsí bylinek si můžete svá prsa zvětšit? Ne? Pak vám o tom prozradím více. Taková správně namíchaná směs bylin vašemu tělu dodá potřebné množství fytoestrogenů, které ženské tělo potřebuje pro kvalitní produkci prsních žláz.

Jak vybrat tu správnou směs bylinek?

Směs bylinek, obsahujících fytoestrogeny najedete dnes ve spoustě potravin a existují již i produkty ve formě tabletek na zvětšení poprsí, které vašemu tělu dodají potřebné množství již zmíněných fytoestrogenů.

Produktů a zvětšení poprsí je spousta, ale ne všechny odpovídají slíbeným účinkům, proto než se rozhodnete nějaký produkt koupit, nejprve si o něm najděte recenzi, ženy, která produkt také vyzkoušela. 

Mezi nejprodávanější patří produkty BreastEXTRA nebo BreastFast, na českém a slovenském trhu najdete ještě spoustu dalších.

Zpevněte si svá prsa bez námahy

Trápí vás naopak prsa, povislá po kojení nebo prostě už gravitace začala působit a vaše prsa ztrácí tvar a pevnost? Svá prsa si můžete zpevnit sama a bez větší námahy. Provádějte pravidelně každý večer pár snadných cviků na zpevnění poprsí.

Věnujte denně také pár minut příjemné masáži poprsí, která vaše prso, pomůže zpevnit. Kvalitní a příjemnou masáž poprsí si zvládne udělat každá žena, v případě, že potřebujete trochu inspirace, doporučujeme vám se podívat na videa postupů masáže poprsí, abyste věděla, jak na to.

Ženské prso má své tři důležité techniky masírování, které doporučujeme pro kvalitní efekt zpevnění prsou praktikovat.

 

 

Spread the love
  • 5

One thought on “Zvětšení poprsí za pomocí bylinek? Ano, jde to!

Comments are closed.