home Móda a styl Kabelkové šílenství zvané O Bag

Kabelkové šílenství zvané O Bag

Ano, ženy obvykle milují kabelky a boty a vůbec všechno, co nějak souvisí s módou. Rády se pěkně oblečeme a ještě raději jsme, když si nás ve slušivých outfitech někdo všimne a pochválí nás. Mít několik kabelek různých barev a velikostí, které by se daly dobře ladit s oblečením, je asi základ pro mnoho z nás, ovšem před časem se ve světě kabelek začalo počítat vše od nuly. Přišla totiž na svět O Bag kabelka.

o-bag-titulkaJeště jste o ni neslyšely, dámy? Tak to o hodně přicházíte, O Bag je zajímavá věcička. Je a není to totiž kabelka. Na první pohled možná vypadá spíše jako nákupní taška z budoucnosti, když zjistíte, že je vyrobená ze speciálního silikonu, začnete tomu dokonce i věřit. A čemu lze uvěřit jen stěží (dokud si ji nevyzkoušíte) je to, že i taková (vlastně plastová) kabelka může být neskutečně šik a trendy.

A v čem je její kouzlo a proč po ní tolik žen šílí? Zřejmě je to její variabilita. Základ má totiž dvě různé velikosti a k nim můžete kombinovat různě barevná provazová držadla. Takže každý den může být vaše taška jiná a originální.Taška je díky svému materiálu snadno omyvatelná a také k ní můžete zakoupit různé doplňky. Například pouzdro na mobil s přívěskem nebo různé náramky. Nekonečně možností, ale za dostupné peníze.

Pokud vás nezaujme, možná by potěšila někoho z vašich blízkých, ideální narozeninový či vánoční dárek a navíc s možností dokoupení nových držadel a dárky má celá rodina. Je zajímavé, jak jednoduché mohou občas nápady být, vzpomeňte si třeba na Crocs manii, plastové nazouváky, spíše vypadají jako obuv pro zdravotnický personál a jak se stal oblíbený a nosí je mnoho lidí jako běžnou obuv pro denní nošení. Pestré barvy, pásek přes patu a jde se. Tak proč by i kabelky nebyly ze silikonu, rozhodně vám v dešti nepromoknou a když vám náhodou začne na výletě téct do lodi, budete mít čím nabírat 🙂

Spread the love
  • 4
  •