home Dárky, Doplňky, Móda a styl, Tipy Kabelky Desigual, nebojte se barev

Kabelky Desigual, nebojte se barev

Kdo zná kabelky a vlastně i oblečení značky Desigual, dobře ví, že její designéři nešetří barvami. A je to dobře. Proč zůstávat u sice praktické, ale poněkud nudné černé nebo hnědé barvy? Osvěžte svůj outfit pestrými kabelkami.

Logo Desigual

Hravost a originalita

Španělská značka Desigual se vyznačuje tradičním patchworkovým stylem, pestrobarevnými modely a netradičními materiály. Oblečení i kabelky této značky zaručeně poznáte na první pohled.

Značku Desigual založil v roce 1984 Švýcar Thomas Mayer. Firma se postupně od oblečení dostala přes obuv a kabelky až k výrobě bytových doplňků. V posledních letech se Desigual věnuje i výrobě sportovního oblečení, ale zpět ke kabelkám.

Mandala, typická kresba na výrobcích Desigual

Kabelky Desigual

Desigual nabízí kabelky všech velikostí. Nejširší je nabídka větších tašek a to jak na ruku, tak přes rameno. Všechny kabelky jsou opatřeny kvalitními zipy a otočnými patenty zlatavé barvy. A víte proč jsou kabelky Desigual ve slevě? Protože je jednoduše musí mít každá žena! Jsou totiž luxusní.

Pro udržení pořádku a přehlednosti uvnitř kabelky slouží různé kapsy a kapsičky, do kterých lze ukládat telefon, klíče, doklady, a jiné drobné věci, které je potřeba mít po ruce.

Materiál kabelek většinou tvoří kombinace koženky a textilie. U některých kabelek najdete po obvodu zip, díky kterému můžete podle potřeby zvětšit jejich objem. Takže ani menší nákup nebude problém.

Barevná kabelka

Nejen pestrobarevná divočina

Pokud zrovna nefandíte pestrobarevným kombinacím, můžete zvolit jednodušší jednobarevné modely kabelek. Nám se líbí například novinka na jaro/léto 2016 – sytě růžová kabelka se zlatými doplňky a karabinkou s nápisem Desigual. Hlavní kapsa se zapíná na zip a skvělou vychytávkou je vnitřní odnímatelný vak na doklady se zapínáním na zip.

Pokud dáváte přeci jen přednost decentnějším modelům, má pro vás Desigual i krásnou hnědou kabelku na rameno, nebo malou kabelku do ruky. Obě s tradičním vlysem mandaly.

Spread the love