home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Valentýn je za dveřmi

Valentýn je za dveřmi

14. únor – svátek všech zamilovaných. Přemýšlíte, jakou romantickou pozorností vženete své drahé polovičce slzy do očí, za kterou vám bude odměnou srdceryvný úsměv? Vsaďte na dárkovou službu Frutiko, vyrábějící netradiční jedlé kytice z čerstvého ovoce, čokolády či dortů.

Chutna_kytice

Zamilovaný den, který se slaví pouze jednou v roce, by neměl být opomíjen. Ano, lásku bychom si měli vyznávat kdykoliv a kdekoliv, ale proč 14. února, na svátek všech zamilovaných, si lásku nevyjádřit trochu v jiném stylu? Potěšte svou lásku netradičním jedlým dárkem. Dárek k Valentýnu by neměl být jen tak ledajaký, měl by být od srdce.

Jedlé kytice

Říká se, že ženu ani květinou neuhodíš. Ve frutiko.cz se řídí heslem, že ženu ani jedlou květinou neuhodíš a květinou neurazíš. I když se spousta něžných poloviček vymlouvá, že sladké nejedí, nebo drží dietu, kytici od frutiko.cz neodolají. Kdo opravdu nemusí čokoládu, skvělou volbou je ovoce.

Valentynske-prani

Ovocné kytice Frutiko jsou vyrobené z toho nejlepšího čerstvého ovoce, některé kousky jsou navíc zdobené pravou belgickou čokoládou. Pro mlsalky jsou zde připravené dortové kytice Frutiko. Čerstvě pečené muffiny s belgickou čokoládou, barevným fondánem, oříšky či kokosem uspokojí i ten nejvíce zmlsaný jazýček. A co teprve pravé cupcakes s růžemi z fondánu růžové a fuchsiové barvy se zelenými lístky? To je valentýnský dárek jak dělaný. Nemůžete si ale přece jen rozhodnout, zda ovoce nebo čokoládu? Všechno vypadá tak lákavě. Ovocem nic nezkazíte. Napište na info@frutiko.cz, kolik cupcakes obsahuje velké balení a vyhrajte dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na produkty Frutiko a v případě výhry si můžete doobjednat něco sladkého na zub. Nestresujte se rozhodováním.

Dárek k Valentýnu

Jedlé kytice jako valentýnský dárek ke svátku všech zamilovaných můžete shlédnout na stránkách společnosti frutiko.cz, jejichž kreativitě se meze nekladou. 100% čerstvost uspokojí vaše čichové smysly a kvalitní ingredience zase chuťové buňky. Jedlý dárek k Valentýnu v dárkovém balení a blahopřáním s vytištěným osobním vzkazem neurazí žádnou dívku či ženu. Kytice jsou doručovány kurýrem kamkoli po ČR za 99 Kč. S jedlou kyticí bude Valentýn 2016 dnem, na který ani jeden nezapomenete.

Spread the love
  • 5