home Děti, Tipy Kam tento víkend? Máme další inspiraci, tentokrát začíná už v pátek

Kam tento víkend? Máme další inspiraci, tentokrát začíná už v pátek

Nos s Andersenem a Harrym Potterem v Domě knihy 31.března

Ostrava

Jako každý rok i letos proběhne mezinárodní akce s názvem Noc s Andersenem. Cílem této akce je přivést ke čtení i ty nejmenší děti. V Ostravě bude tato knižní a čtenářská noc oživena i oblíbenou postavičkou, kterou milují děti všeho věku – Harry Potterem. Večer tak bude plný nejen knižní verze tohoto příběhu, ale i té filmové. Děti tak budou moci zažít noc plnou čar a kouzel a zároveň i spoustu legrace.

Cyklohráček – rodinný výletní vlak

25.březen – 29. říjen

Praha

Od 25. března bude každý nepracovní den v provozu oblíbený vlak Cyklohráček, který slibuje kopec legrace nejen pro děti. Vlak je přestavěný na dětské hřiště a vyjíždí z hlavního nádraží v Praze v 09:07 dopoledne a v 13:07 po poledni. Zpáteční trasa vede ze Slaného a to v 11:01 hodin dopoledne a 16:57 hodin odpoledne. Na palubě vlaku se vás ujmou zábavní hrajvedoucí, kteří mají celkový herní program na starost – a s nimi se rozhodně nudit nebudete! Z jízdy vlakem si dokonce odnesete i drobný dáreček na památku, ale nikdo neříká, že se nemůžete vrátit a cestu si nezopakovat!

Imaginárium v Litomyšli

Od 5. února 2017 do 3. září 2017

Litomyšl

Patříte mezi dobrodruhy, hračičky nebo velké snílky? Pak neváhejte a vydejte se společně s rodinou do krásného města Litomyšl, kde na vás čeká živá výstava divadelních, loutkových a výtvarných ostrostřelců! Výstava nese název Imaginárium a jejím cílem je oživit výtvarné objekty, obrázky, dekorace a loutky. Je pojata jako herna a bavit se zde budou jak malí, tak i velcí.

For kids

Od 6. dubna do 9. dubna

Praha – výstaviště Letňany

Užijte si s dětmi příjemné odpoledne na oblíbeném souboru veletrhů, který se uskuteční ve dnech od 6. do 9. dubna tohoto roku. Zavítat sem mohou nejen rodiny s dětmi, ale u nastávající maminky, které na své miminko teprve čekají. Veletrh je věnován potřebám pro děti všech věkových kategorií. Zúčastnit se můžete i doprovodného programu, který nadchne malé i velké návštěvníky.

 

 

Spread the love