home Tipy, Vztahy a rodina Kam vyrazit o víkendu? Zkuste divadlo

Kam vyrazit o víkendu? Zkuste divadlo

Víkend se rychle blíží, což je důvod k radosti, ale při plánování víkendových aktivit se mnozí zapotí. Zejména pokud hledáte změnu a nechcete trávit každý víkend ve stejné poloze na stejném gauči u stejného televizního kanálu. Někdy je prima jít za sportem, zajít si na oběd či večeři, kterou nemusíte sami doma pracně chystat, je také fajn, ale občas asi každý zatouží po troše kultury, a tak jsme si pro vás tentokrát přichystali přehled divadelních představení, které byste mohli o tomto či jiném únorovém víkendu zhlédnout.

Divadlo Bolka Polívky nabídne zajímavé představení

Máte-li chuť se zasmát, pak rozhodně vyrazte na 1+1=3 v tomto divadle. Zjistíte, jak se může vše zkomplikovat, pokud žije muž dvojí život a shodou okolností se dostane do nemocnice a na policii. To se pak začnou dít věci, když najednou nejdou věci přesně podle plánu… Sobotní představení začíná od 19:00 a cena je 330,-

Je libo klasiku? Pak zkuste Othella

Pokud máte chuť strávit sobotní večer v poněkud dramatičtější atmosféře, pak zkuste staré dobré drama od Shakespeara. Othellem nic nezkazíte. Divadlo pod Palmovkou začíná hrát v 19:00  a připravte se na více než tři hodiny dlouhé představení.

Na operu do Liberce

V neděli si nenechte ujít operní klasiku – Aidu. Divadlo F.X. Šaldy vám tuto neděli od 19:00 nabízí zhlédnout tuto nádhernou operu plnou hudební fantazie zkomponované italským hudebním skladatelem Giuseppe Verdim.

Necháte se zlákat a vyrazíte do divadla už tento víkend? Pokud ano, věříme, že nebudete litovat. Ale i další dny a týdny mají divadla mnoho co nabídnout, takže určitě stojí za to sledovat kulturní program a třeba se tam vydávat i častěji než jednou za rok. Přejme krásně strávený čas v kulturním duchu.

Spread the love
  • 5