home Dárky, Tipy Kosmetika pro každého

Kosmetika pro každého

Nejen ženy se zajímají o kosmetiku, nové trendy v péči o pokožku, vlasy, nehty a dekorativní kosmetiku. V poslední době přibývá také mužů, kterým není jedno, jak vypadají a jak je okolí vnímá a chtějí vypadat lépe a svému okolí příjemně. To samozřejmě neznamená, že by se muži měli začít líčit, ale použít deodorant a čas od času třeba parfém není v žádném případě známkou zženštilosti.

 

Avon – kosmetika s historií

Na trhu existuje celá řada kosmetických značek, které přinášejí spoustu přípravků pro ženy i muže, mnohdy se v nich vůbec nikdo nevyzná. Proto občas potřebujeme někoho, kdo nám poradí. Co když ale my sami můžeme být tím, kdo radí ostatním? Můžeme si tím dokonce i něco vydělat. Ptáte se, jak na to? Je to docela jednoduché, určitě jste už slyšeli o kosmetické značce Avon. Aby taky ne, má dlouhou a bohatou historií už od roku 1886 a její výrobky jsou velmi kvalitní a mnohými ženami i muži vyhledávané. Zajímá-li vás kosmetika, chcete-li znát ty nejnovější trendy a chcete-li se třeba naučit něco víc o produktech a jejich použití, potom se zaregistrujte na Avon-job.cz.

 

Registrace vás nebude nic stát, ani se tím nezavazujete k žádnému minimálnímu odběru výrobků. Můžete objednávat čistě jen pro svou osobní potřebu nebo můžete výrobky Avon nabízet dál a získat výrazné slevy na nákup výrobků Avon. Můžete dosáhnout slevy až 30 %, což už není zanedbatelné. Avon dále nabízí pro všechny Avon Lady i Avon Gentlemany bezplatné obchodní a kosmetické kurzy, o novinkách a zajímavých produktech se vždy dozvíte jako první. Registrace je velmi jednoduchá, stačí vyplnit a odeslat on-line formulář. Pak už vás budou kontaktovat pracovníci Avonu, kteří vás se vším seznámí. Jako nová Avon Lady nebo nový Avon Gentleman získáte uvítací balíček v hodnotě přes 2000 korun zdarma a navíc speciální dárek jako poděkování za registraci. Potom už je jen na vás, zda si dokážete kosmetikou i vydělat.

Spread the love
  • 5