home Zdraví Uzdravíme vám pokožku v kombinaci s hyaluronovou a jantarovou kyselinou (dermarevitalizace neboli redermalizace)

Uzdravíme vám pokožku v kombinaci s hyaluronovou a jantarovou kyselinou (dermarevitalizace neboli redermalizace)

Jak je krásné žít v době, kdy nemusíme pouze přijímat úděl stárnutí či nejrůznějších neduhů pleti. A dokonce už ani nemusíme svěřit svůj osud pochybné rizikové proceduře. Ne, máme to štěstí, že žijeme v časech, kdy umíme pro léčbu i omlazení pokožky využít tělu přirozené látky v jednoduchých, přirozených a šetrných zákrocích. O fantastických výsledcích nemluvě.

Je to opravdu tak báječné?

Pokud si pod slovem báječné představíte okamžité omlazení a ozdravení pokožky bez zbytečných rizik, pak ano, je to opravdu tak báječné.

Moderní dermatologie již nějaký ten pátek funguje a má za sebou nějakých pár milionů provedených zákroků. Pokrok jde mílovými kroky a pro dermatologii to platí dvojnásob. Stále nacházíme nové a nové cesty, jak ještě efektivněji léčit pokožku a navrátit jí ztracenou krásu.

Jednou z fantastických novinek poslední doby je i redermalizace.

V čem spočívají dermarevitalizace a redermalizace

Obě tyto procedury spojuje využití látek tělu přirozených. Kyselinu hyaluronovou jistě znáte – však je modlou zkrášlujícího průmyslu. Aby ne, je vskutku kouzelnou látkou. Váže na sebe takové množství vody, že dokáže divy – jelikož voda, to je onen klíč ke zdraví a kráse.

Dermarevitalizace nebo také redermalizace je procedura, při níž se kyseliny hyaluronová v kombinaci s kyselinou jantarovou injekčně zavádějí do kůže, kde léčí a omlazují pokožku – s neskutečným efektem.

Co očekávat?

Zákrok neskrývá žádné velké riziko ani nepříjemnosti. Ani aplikace pomocí jehličky není nijak zvlášť nepříjemná – ani příliš nebolí. Nečekají vás žádná velká omezení a ani vedlejší projevy. Samotný zákrok je rychlý, ale obvykle je potřeba jej několikrát opakovat, aby byl výsledek dokonalý.

Kde jsou rizika?

Opatrní buďte při výběru místa, kde si necháte dermarevitalizaci neboli redermalizaci provést.

Rádi bychom vám nabídli naše služby – služby profesionální, mnohými pacienty ověřené a vychvalované. Rádi vás přivítáme v dermatologické klinice Altos v Praze, kde vás necháme prohlédnout si naše prostory, certifikované přístroje nejvyšší kvality, i se seznámit s našimi zkušenými doktory. Samozřejmě nezávazně.

Tak neváhejte, domluvte si u nás osobní konzultaci a poslechněte si odborné rady a doporučení pro krásu vaší tváře.

Spread the love