home Zdraví Kvalitní pramenitá voda a její benefity pro vaší pleť

Kvalitní pramenitá voda a její benefity pro vaší pleť

Kvalitu pleti můžete podporovat pravidelnou kůrou, pleťovými krémy nebo třeba chozením na kosmetiku. Všechno má samozřejmě svůj efekt. Nejlepší cestou je ale přirozená péče.  Tou samozřejmě je i pravidelný příjem kvalitních tekutin. Jelikož se lidské tělo skládá z 70% z vody, má to své opodstatnění. Nebojte se tak do této oblasti investovat. Velmi dobrým pomocníkem doma i na pracoviště je automat na vodu.

Kvalitní pitný režim je otázkou celkového přístupu k vašemu životu. Opírá se o dvě základní atributy. Co vypijeme a kolik toho vypijeme. Shodneme se na tom, že denně – zvláště pak v parných letních dnech – bychom měli vypít 2 až 3 litry tekutin. V čem je důležitá kvalita?

Účinky pramenité vody

Pramenitá voda je bezesporu tím nejlepším způsobem dodržování pitného režimu. Od kvalitního dodavatele se můžete spolehnout na kvality, které u balené vody ze supermarketů zkrátka nenajdete. Mezi ty zejména počítáme čistý přírodní původ, křišťálová čistota a maximálně vyvážené minerální složení. Co si pod tímto pojmem můžeme představit? Je to správný poměr minerálních látek jako vápník nebo hořčík pro lidský organismus.

Vápník

Právě vápník má na pleť a pokožku obecně až blahodárný vliv. Tělu totiž pomáhá regenerovat. Tvoří se díky němu nové kožní buňky a tím pádem se ty staré rychleji nahrazují novými. Pokožku trpící nedostatkem vápníků poznáte podle toho, že je tenká, citlivá či vysušená. Náchylnější je i ke kožním onemocněním. Například k nepříjemnému ekzém. Pozitivní vliv má také na činnosti srdce, svalů i nervového systému.

Více informací o balené pramenité vodě, automatech na vodu a vodovodních filtrech naleznete na https://www.crystalis.cz/.

Spread the love
  • 5