home Tipy, Zdraví, Zdraví Laserová epilace vhodná i pro muže

Laserová epilace vhodná i pro muže

Nejde jen o krásné hladké dámské nožky. Laserová epilace slouží i mužům – a některým bez přehánění pomohla najít ztracené sebevědomí a zbavit se životního problému.

Kdy je laserová epilace vhodná pro muže

Kdykoliv vás trápí nějaký huňatý porost. Zarostlá záda, břicho, klidně i oblast mezi obočím. Jakékoliv chlupy, které vás obtěžují, mohou být s laserovou epilací minulostí.

A máme pro vás tajemství – mužské chlupy jsou pro laserovou epilaci zpravidla vhodnější. Čím tlustší chlupy jsou, tím lépe se odstraňují.

Jak to vypadá v praxi?

Vlastně velmi jednoduše. Najdete si kliniku, kde vám mohou nabídnout kvalitní laser. Jeden z nich je Motus Moveo alexandritový, který si poradí s jakýmkoli typem pokožky, včetně opálené, epilace s ním nebolí a laserové odstranění chloupků je poměrně rychlé. Ještě rychlejší epilace je s LightSheer Duet, diodovým laserem, který funguje na principu vakuového odstraňování.

S chloupky se to má tak, že nikdy nejsou všechny v aktivní fázi růstu, ve které je laserová epilace dovede navždy zničit. 80–70 % chloupků bude v klidové fázi a nic se jim nestane. Z toho důvodu je zatím pro dokonalý výsledek vždy potřeba absolvovat epilaci několikrát, vždy je to závislé na každém individuálně. Posuzováno na základě genetických dispozic, hormonálních vlivů, stresu apod.  Kolikrát je třeba laserovou epilaci podstoupit pro dokonalý efekt, to opět záleží na laseru. Moderní přístroje díky své preciznosti dosahují perfektního výsledku s nižším počtem ošetření.

Aby to nebyly jen vyhozené peníze

Na laserovou epilaci si najděte kliniku, která nabízí kvalitní laser, to je základ úspěchu. Nabídky kosmetických studií, které mají fantastické slevy, doporučujeme obejít obloukem. Často používají levné lasery, které nejen nedosáhnou dokonalého výsledku, ale mohou způsobit i zdravotní problémy, například alergie. A často jsou pak zákroky ještě dražší, protože se opakovat musí mnohem častěji než s kvalitním zařízením.

V estetické klinice Altos v Praze jsme již pomohli řadě mužů využít výhod laserové epilace. Postaráme se o vás profesionálně, přátelsky a precizně.

Spread the love
  • 5