home Doplňky, Móda a styl Letní overaly

Letní overaly

letní overaly tělo článkuSukýnky, tílka, šatičky, střevíčky, trička, šátky,… Šatníky se opakovaně plní, protože je to tááák těžké, nekoupit si každé léto nějaký ten nový kousek. A co teprve, když se v obchodech objeví slevy! Posledních pár let se do módy vrátily overaly a kombinézy. Zejména overaly jsou skvělým kompromisem pokud se necítíte v šatech nebo si nechcete neustále hlídat, zda neodhalujte víc než byste chtěla.

Vhodně zvolený overal může schovat nějaké to kilo navíc a nebo naopak zdůraznit vaše přednosti. Záleží na střihu a vzoru, který vyberete. Velmi oblíbené jsou overaly džínové, ty se dají libovolně kombinovat s dalšími doplňky a díky vděčnému materiálu dlouho vydrží. Moderní jsou květinové a pestrobarevné overaly z jemných a vzdušných materiálů.

letní overaly dlouhéOveraly jsou výborným oděvem na letní dovolenou. Ty bez ramínek se hodí ideálně přes plavky na cestu z pláže. Nehrozí vám, že si opálíte široká ramínka a můžete v klidu navštívit třeba i restauraci bez převlékání a pocitu pohoršení.

V nabídce jsou jak overaly džínové, tak třeba i bavlněné, ale také můžete vybírat z lehkých a vzdušných materiálů, které se hodí i do spolčenosti. Volné a splývavé materiály a delší nohavice v decentních barevných odstínech obohatí váš šatník a vy se stanete hvězdou večírku na lodi nebo třeba zahradní slavnosti. A nemusíte se opravdu obávat, sednou snad na každou postavu a v kombinaci s vhodnou obuví a dalšími doplňky může vzniknout skutečně dokonalý výsledek a vy se budete cítit skvěle a navíc se nebudete muset těsnit v šortkách či potit v neprodyšném topu. Tak létu zdar a hurá do obchodu, ať ulovíte další jedinečný kousek do vaší skříně 🙂

Spread the love