home Móda a styl Léto nekončí, oslňte svými vlasy!

Léto nekončí, oslňte svými vlasy!

I když se prázdniny pomalu chýlí ke konci, neznamená to, že letním dnům už je dočista konec. Stále máte šanci okouzlit okolí a udělat dojem. A to nejen sexy opálením, které jste si přes léto stačily pořídit, dámy! Vlasy, vlasy, vlasy, právě to je něco, čeho si muži všimnou mezi prvním. Ale pravdou je, že právě v letních měsících může být o poznání složitější si pěkné vlasy udržet. Máme pro Vás pár tipů jak na to!

Stále čisté

Čistota je základ a o vlasech to samozřejmě platí dvojnásob, ale při letních radovánkách u vody je často obtížné udržet si vlasy po celý den krásné, aniž byste se po každém koupání musely vlasy mýt. Zlaté pravidlo zní, dlouhé vlasy rozhodně sepnout. Elegantní drdol či pevně upletený cop budou vypadat dobře i po té, co vylezete z bazénu či moře a možnost oslnit svou dlouhou hřívou budete mít třeba u večeře či na zábavě, kdy už budete mýt vlasy pečlivě umyté a upravené. Pro double úspěch můžete vlasy doplnit například o příčesek s klipsou OxY různé délky či barvy. Jsou k nerozeznání od pravých vlasů, a pokud vás trápí méně husté vlasy, i toto může být elegantní řešení.

Krátké vlasy jsou také in

Rozhodly jste se pro krátký sestřih a ničeho nelitujete? To se rozumí, léto je pro krátké vlasy jako stvořené. Vlasy se snadno udržují, stačí trochu stylingu a můžete vyrazit z bazénu rovnou na diskotéku. A i pro vás, krátkovlásky, je zde možnost využít příčesky, rázem se proměníte v něžnou vílu s bujnou kadeří, tak proč ne, změna je život, i když třeba jen na jeden večer. Korunovat rychlou změnu můžete smývacími barvami či tónovacími tužidly, na chvíli rusovláskou či hnědovláskou, léto fantazii rozhodně meze neklade, tak se odvažte, než skončí 🙂

Spread the love