home Móda a styl, Tipy Malé černé aneb jak klasice dodat šmrnc!

Malé černé aneb jak klasice dodat šmrnc!

Mají sytě havraní barvu, představují klasiku a neměly by chybět v šatní skříni žádné ženy. O čem je řeč? O malých černých – neboli černých šatech, které představují základní pilíř dámské módy. Obléknout si je můžete nejen na formální příležitosti, ale zkrátka na všechny události, kde budete chtít působit elegantně a jednoduše dobře. Což o to – obléknout si malé černé je jedna věc, jenže když si nepohrajte s ostatními detaily, budou šaty působit nudně. A to by byla škoda!

Dejte černým šatům nový nádech

I když jsou univerzální, slušivé a dokonce mají tu schopnost, že opticky zeštíhlují, samy o sobě moc parády neudělají. Proto je potřeba dodat černým šatům nový nádech – potřebný šmrnc, nebo také onu pověstnou třešničku na dortu. Čím oživit černé šaty, aby jejich půvab zůstal nezměněn?

Není všechno zlato, co se třpytí

Černá a zlatá barva si skvěle rozumí. Společně totiž vytvoří elegantní až luxusní vzhled. Černé šaty tak můžete doplnit o zlaté doplňky – náramky, náušnice nebo výrazný náhrdelník. Kdo nemá po ruce pravé zlato, nemusí věšet hlavu – stejnou službu odvedou i pozlacené doplňky, případně jejich imitace.

Černobílá klasika

Kombinace černé a bílé barvy je nesmrtelná, nadčasová a jedním slovem úžasná. Žádná jiná dvojice barev nevytvoří takový kontrast, jako právě tyhle dva odstíny. Pro méně formální příležitosti můžete sáhnout po sněhově bílé blůze s vysokým límečkem, kterou si obléknete pod černé šaty. Decentně vyčuhující límeček dodá šatům šťávu.

Ležérní drzost

Ačkoli se to možná na první pohled nezdá jako dobrý nápad, k černým šatům se skvěle hodí kožená bunda. Samozřejmě to nemusí být nutně jen černá bundička, spolehnout se můžete i na hnědou nebo třeba červenou. Doplníte-li ležérní černé šaty o drzou koženou bundu, klidně sahající lehce do pasu, vytvoříte velice zajímavý outfit, ve kterém můžete nejen do společnosti, ale klidně i na párty nebo do kina.

 

 

Spread the love
  • 5