home Tipy, Zdraví Manikúra a pedikúra s kvalitními bruskami

Manikúra a pedikúra s kvalitními bruskami

Práci při modeláži nehtů na rukou nebo nohou dokáže značně ulehčit elektrická bruska na nehty. Musí být ale kvalitní, s dostatečným výkonem a splnit všechny požadavky, aby se s ní pohodlně manipulovalo, brousila rychle a výsledek byl perfektní. Levné napodobeniny moc práce nezastanou, a proto pak putují brzy do koše nebo na reklamaci.

15920-bruska-jd105-jsda

Frézka na manikúru i pedikúru

Pokud máte o tomto sortimentu alespoň trochu přehled, možná už máte zkušenosti s některými lepšími či horšími modely. Za vyzkoušení stojí nová generace těchto pomocníků, a to od společnosti JSDA Power. Tento výrobce si za kvalitou svých produktů stojí, a pokud si trochu připlatíte, vyhnete se zbytečným problémům, které vás možná čekají, vsadíte-li na nějakou neznámou značku. Každá bruska od JSDA Power se testuje ještě ve výrobě. Hodí se pro středně náročný provoz a mají vysoký výkon. Běžně je to 35W a u brusky JSDA JD105H 65W! Po té byste měli sáhnout, potřebujete-li brusku na pedikůru.

Komfortní ovládání, které uleví rukám

Praktická obousměrná rotace je samozřejmostí u všech modelů. V každém balení najdete samozřejmě samotnou frézku, ale i náhradní brusky, brusný váleček a stojánek pro komfortnější odkládání. Rukojeť brusky na nehty padne perfektně do ruky, díky čemuž s e sní velmi příjemně pracuje. Kdo provádí modeláž pravidelně, ocení téměř nepocítitelné vibrace, což uleví rukám.

Jaký model vybrat?

Na výběr máte z několika modelů, podle toho kolik za brusku chcete zaplatit a na co přesně ji potřebujete. Některé si poradí i s nehty na nohou, jiné nikoliv. Musíte si uvědomit, jestli vám stačí nižší výkon za nižší cenu, s velmi jednoduchým ovládáním, nebo potřebujete i brusku na pedikůru s vyšším výkonem, vestavěným displejem, nožním pedálem a regulací otáček. Každému může vyhovovat něco jiného.

Spread the love