home Bydlení Matrace 90×200 změnila náš pohled na spánek

Matrace 90×200 změnila náš pohled na spánek

Dlouhá léta mě a mého manžela trápila neúprosná bolest zad. Svůj problém každý z nás připisoval své práci, která je sedavá a nepůsobí tak na naši páteř zrovna blahodárným účinkem. Ovšem, opak byl pravdou a po přiblížení se problému tváří v tvář, když jsem musela navštívit svého lékaře, aby mi jasnou příčinu mých problémů určil, se můj pohled na bolest zad naprosto změnil. Z jeho úst totiž zaznělo, že můj problém připisuje nekvalitnímu pohodlí při spánku. Respektive řekl, že za to může má matrace, která již má svá nejlepší léta za sebou, co si budeme povídat. Manžel mi na to doma odvětil, že si to myslel, ale neměl čas na to, začít situaci řešit. Tudíž přešla odpovědnost na mě a já se musela s nákupem nové matrace popasovat sama.

Matrace 140×200 mě naprosto nadchla

Matrace 140×200, která na mě mrkala skrze výlohu, mě naprosto uchvátila svým anatomickým přizpůsobením se lidskému tělu. Ani nedokážu popsat, jak moc se mi líbila. Poté, co mi ji paní prodavačka nechala takzvaně osahat, jsem měla jasně vybráno. Tato matrace se mnou dnes pojede domů a to dvakrát. Co na ni řekne můj muž bylo naprosto jasné, a sice že lépe jsem již vybrat nemohla. Staré matrace tak šly o dům dále a ani jeden z nás toho nelitujeme. Ba naopak, ráno po probuzení na snových matracích, mě jakoby zázrakem absolutně nic nebolelo a dokonce ani mého muže, který si spánek rovněž velmi vychvaloval.


Matrace 160×200 pro naši dceru

A aby toho nebylo málo, jedna matrace 160×200 přistála i v dětském pokoji mé dcery, které jsem rovněž po svých zkušenostech chtěla dopřát kvalitní a zdravý spánek. Její vyvíjející se tělo si nezaslouží spát na nekvalitních pružinách. Proto jsem ještě tentýž den koupila tu samou matraci o jiných rozměrech i jí, aby se jí dobře spalo. Po první zkušenosti si ji rovněž nemůže vynachválit a já jsem za to opravdu velmi ráda.

Spread the love
  • 5