home Móda a styl, Tipy Módní trendy roku 2017

Módní trendy roku 2017

Také jste se nemohli dočkat roku 2017, od kterého díky magické sedmičce na konci tak nějak očekáváte, že bude plný štěstí a úspěchů? Kromě velkých plánů do následujících měsíců byste měli vědět, co se letošní rok bude nosit. Je-li pro vás móda důležitá a snažíte se oblékat podle nejnovějších trendů, pak je dnešní článek určený právě vám!

Módní trendy roku 2017

Rok 2017 nebude ani tak magický, jako spíše nostalgický. Proč? Módní návrháři a ikony, které udávají směr našemu oblékání, se totiž rozhodli vrátit ke starým dobrým tipům. A na co se v módě pro letošní rok můžete těšit?

·         Obrovské rukávy

A když říkáme obrovské, pak rozhodně nepřeháníme! V tomto roce bude v kurzu vše, co bude mít výrazné rukávy – bundy, saka, kabáty! Určitě se nemusíte bát zacházet až do extrémů, ba naopak – chtějte být vidět!

·         Šaty na špagetách

Teď si děláme trošku srandu – samozřejmě nemyslíme šaty s uvařenými špagetami, ale máme na mysli proslulá špagetová ramínka. Ty byly hitem v 90. letech, kdy je nosila snad každá trendy žena. A světe div se – šaty na tenkých ramínkách jsou zpátky a hrdě se hlásí o přední příčky na módním žebříčku. Noste je samotné nebo v kombinaci s tričkem, neuděláte chybu.

·         Placky

Pamatujete si na své mládí, kdy každý na oblečení či taškách nebo batozích nosil placky? Máte-li je ještě někde schované, tak právě teď přišel ten správný čas, aby spatřily světlo světa. Prohledejte krabice na půdě a ozdobte si oblečení nebo doplňky zajímavou plackou. Letos totiž pofrčí!

·         Roláky až ke krku

Roláky byly hitem před několika lety, pak se od nich trochu upustilo, schovali jsme je na dno skříní a teď jsou zase zpátky. Ano, vidíte dobře! Pokud chcete jít s dobou a oblékat se tak, jak předurčují módní ikony, pak si chtě nechtě budete muset zvyknout na rolák sahající až ke krku. A je jedno, jestli bude mít krátké nebo dlouhé rukávy.

·         Boty s volnou patou

Kdysi se nosily boty, kterým chyběla pata. Nebyla to chyba výrobců – tyhle kousky totiž paty mít neměly. Možná si na to vzpomínáte, nosily se hodně v 90. letech a objevovaly se v botníku mužů i žen. Letošní rok je opět spatříme na pultech obchodů a minimálně jedny by vám rozhodně neměly chybět.

Spread the love