home Dárky, Zdraví, Zdraví Elektronická cigareta slibuje levnější a zdravější kouření

Elektronická cigareta slibuje levnější a zdravější kouření

Blíží se narozeninová oslava některého z vašich blízkých a na vás tak padl úkol vymyslet zajímavý dárek. Rok co rok si lámete hlavu nad tím, co dotyčnému darovat. Už jste vsadili na klasiku v podobě kosmetického balíčku a jeden rok to dokonce riskli s nějakým oblečením – a že je mnohdy těžké trefit se do vkusu. Teď máte hlavu složenou v dlaních a cítíte, že jste na samotném dnu studnice vašich nápadů. A víte co? My pro vás jeden tip přeci jen máme!

Co můžete darovat více, nežli kousek zdraví?

Slyšeli jste již o pojmu elektronická cigareta? Určitě ano. Tahle novinka se u nás na trhu objevila před několika lety a okamžitě si získala nespočet příznivců. Kouření je zlozvyk, kterého se velmi těžko zbavuje – kromě toho stojí spoustu peněz a škodí zdraví. Je-li dotyčný oslavenec kuřák, pak je tento dárek pro něho jako stvořený. Tak si pojďme říci, jak takovou elektronikou cigaretu vybrat.

Co sledovat při výběru e-cigarety

Rozhodnete-li se pro investici do elektronické cigarety, určitě budete chtít vědět, čeho se při jejím výběru řídit. Vzhledem k tomu, že jich je pestré množství a různě se od sebe liší, určitě nebude na škodu mít po ruce stručný návod.

·         Baterie

Jednou z nejdůležitějších součástí elektronické cigarety je baterie – bez té si nezapálíte. Existuje jich několik druhů. Vy se řiďte tím, jak často dotyčný kouří – čím častěji a více, tím silnější a výkonnější potřebujete baterii. Součástí by měla být odpovídající nabíječka, která může být buď na USB, do auta nebo klasicky do sítě.

·         Náplně

Mít elektronickou cigaretu je jedna věc, ale bez náplně to nepůjde. Právě náplně jsou středobodem e-cigaret. Obsahují potřebný nikotin, na kterém si kuřáci pěstují závislost. I náplní, neboli liquidů, je hned několik. Liší se příchutěmi, kdy můžete vybírat mezi ovocnými, sladkými či klasickými. Záleží, co má dotyčný rád.

·         Design

Kromě toho, že e-cigareta nahradí kuřákovi tu klasickou a dodá mu potřebné množství nikotinu do těla, se stane i jeho nedílnou součástí. Na rozdíl od klasických cigaret ty elektronické máte pořád. Proto při výběru zohledněte i design. Těch je samozřejmě nespočet. Zkuste se trefit do vkusu oslavence.

Spread the love