home Tipy, Zdraví Náročný den? Vyrazte na masáž!

Náročný den? Vyrazte na masáž!

Současná uspěchaná doba klade na člověka nesmírně vysoké nároky. Není se proto čemu divit, že stoupá počet osob trpících některou z civilizačních chorob. Trápí nás bolesti kloubů, svalů, deprese, ale i stavy úzkosti. Jak se jich zbavit? Jednou z jistých alternativ je i masáž. Jaké výhody s sebou taková masáž nese? To a mnohem více bude součástí následujících řádků.

Masáž vás zbaví stresu

Na několik desítek minut zapomenete na okolní svět a necháte se hýčkat zkušeným masérem či masérkou. Ruce těchto odborníků jsou pravým a nefalšovaným zázrakem. Maséři moc dobře vědí, kam sáhnout, jak uvolnit ztuhlé svalstvo, a co udělat pro to, aby z vašeho těla odplavili stres a z hlavy negativní myšlenky.

Jeden ze způsobů, jak posilnit imunitu

Další nespornou výhodou masáží je i skutečnost, že posiluje imunitní systém. Tělo, které je často ve stresu, je mnohem náchylnější k nemocem a dalším zdravotním komplikacím. Naproti tomu tělo a organismus člověka, který si oblíbil thajskou masáž, bude stresu a zdravotním neduhům odolávat mnohem účinněji.

Účinný prostředek snižující tlak

Studie z posledních let potvrzují, že správně provedená masáž má vliv také na stabilní a vyrovnanou hladinu našeho krevního tlaku. Pokud vás trápí vysoké hodnoty, měli byste začít o masáži vážně uvažovat. Šikovné ruce maséra ovlivňují aktivitu jednoho z nervů zodpovědného za regulaci úrovně krevního tlaku.

Zbavte se bolesti

Správě provedená masáž odblokuje citlivé svalstvo a pomůže od celé řady dalších neduhů. Přestože jsou některé hmaty pro citlivější osoby bolestivé, ve finále masáže zvyšují práh bolesti. Pokud si navíc oblíbíte erotické masáže, po jejich skončení budete doslova nabití endorfiny, které přispívají k dobré náladě. Abyste nebyli výsledkem zklamaní, je potřeba salon vybírat obezřetně. Vhodnou alternativou je například erotická masáž Praha 7th Heaven, kterou najdete na ulici Náměstí Míru.

Spread the love

One thought on “Náročný den? Vyrazte na masáž!

Comments are closed.