home Móda a styl Nejsou čočky jako čočky

Nejsou čočky jako čočky

Kontaktní čočky nemusíte nosit jen v případě, že trpíte nějakou oční vadou.  Kromě dioptrických čoček totiž existují i nedioptrické varianty, které plní výhradně estetickou funkci. Jedná se o kosmetické neboli barevné kontaktní čočky. Lze je rozdělit na tónovací a krycí. Vyrábějí se v různých barvách i s rozličnými motivy a představují zajímavý módní doplněk. V současnosti jde o módní hit.

Chcete oživitkupcocky-modra svůj vzhled a změnit styl? Zkuste jiné tónování či barvu očí!

Toužíte jen po jemném oživení vzhledu a chcete dodat svému pohledu jiskru? V tom případě zvolte tónovací variantu čoček. Opticky vám zvětší oči a oživí jejich přirozenou barvu, a také dodají vašemu pohledu na smyslnosti. Výrazně měníte styl a chcete jinou barvu duhovky? K tomuto účelu slouží krycí čočky. Při výběru krycích barevných čoček berte v potaz svou přirozenou barvu vlasů a tón pleti. Máte-li bledou pleť a světlé vlasy, hodí se k vám např. tmavě hnědá nebo odstíny modré a zelené. Pokud máte tmavší pleť a tmavé vlasy, zvolte např. výrazně modrou či zelenou. Troufáte-li si na mírnou extravaganci, zkuste fialovou barvu duhovky.

Jdete na diskotéku, tématickou párty či karneval? Slaďte své oči se stylem outfitu.

Některé příležitosti jsou přímo stvořené pro volbu zcela neobvyklých kontaktních čoček. Na neformální akce a tématické párty se hodí tzv. crazy čočky. Jde o krycí variantu čoček s různými motivy a vzory. Kam s crazy čočkami vyrazit? Ideální příležitkupcocky-crazyostí jsou zvláště halloweenské a silvestrovské párty, maškarní plesy a karnevaly. Crazy čočky vám umožní vytvořit dokonalý vzhled skvěle ladící s vaším kostýmem. Chcete-li dodat svému pohledu na působivosti, zvolte čočky překrývající duhovku i bělmo. Výborně se hodí zvláště ke strašidelným kostýmům, které pak působí děsivěji.

Na diskotéku se skvěle hodí čočky svítící při UV osvětlení, díky kterým budete středem pozornosti. Jste nadšený sportovní fanoušek a chystáte se do sportbaru zhlédnout zápas oblíbeného týmu? Dodejte si stylového vzhledu crazy čočkami se sportovním motivem. Např. fotbaloví fandové si mohou nasadit čočky s motivem fotbalového míče. S crazy čočkami budete na každé akci cool!

Spread the love
  • 5