home Zdraví Jak stimulovat chuť na sex u žen?

Jak stimulovat chuť na sex u žen?

Muži často říkají, že jejich ženy jsou frigidní, sex jim nic neříká, a co oni s tím? Jednoduše to shrnout, že je frigidní nebo má možná někoho jiného, to by bylo velmi krátkozraké, a vlastně i smutné. Většina problémů má svou dohledatelnou příčinu a velmi často také řešení, jen je chtít hledat a zamýšlet se na nimi.

Shon a stres – nepřítel číslo jedna

Tak jako u mužů i u žen má sexuální stimulace své zákonitosti. Vzrušivost u něžného pohlaví je v mnoha ohledech složitější, zejména proto, že není vždy zřejmá, tedy na první pohled patrná, jak tomu je u mužů. Ženy chtějí být dokonalé matky, manželky a také milenky, nakládají toho na sebe někdy až příliš, a pod vlivem stresu pak sebe a své potřeby odsunují stranou. Dotýkat se to může právě i sexu a intimit obecně. Muži si nezájem vysvětlí po svém a pak začnou vznikat partnerské problémy.

Trpělivost při hledání řešenífemmax-telo

Zatímco muž se trápí v obavě ze selhání a odmítá jakékoliv podpůrné prostředky, žena si pomyslí, ten se má, vezme si pilulku a vše funguje jak za mlada. Ale i ona může sama sobě pomoci, existují totiž i takové preparáty, které pomohou snáze navodit vzrušení a dokonce i zlepšit kvalitu prožití sexuálního aktu. Jako je u mužů celosvětově známá Viagra, tak pro ženy je to Femmax. Není to lék, jak by se mohlo na první pohled zdát, jedná se o doplněk stravy, který dokáže velmi dobře stimulovat receptory, díky kterým se žena snáze vzruší a hloubka jejího prožitku bývá také mnohem intenzivnější. Nicméně, zůstává faktem, že bez dobré komunikace mezi partnery se z dlouhodobého hlediska těžko něco změní.

Zahoďte stud a začněte opět žít

Rozsáhlé průzkumy prokázaly, že více než polovina dotázaných žen není se svým sexuálním životem spokojena a dokonce dvě třetiny nedosahují orgasmu. To jsou přece velmi smutné výsledky, a právě ty motivují firmy, aby vyráběly léky jako je již zmíněný Femmax či jiné, aby i ženy mohly zahodit ostych, promluvily o svých problémech a začaly je řešit. Intimita patří do každého partnerského života, tak proč se o ni okrádat tím, že jednoduše rezignujete?

 

Spread the love
  • 5