home Bydlení, Tipy Do nového roku v nové posteli z masivu

Do nového roku v nové posteli z masivu

Tipy na dárky se to poslední dobou jen hemží, my jsme si vybrali jeden netradiční, který ovšem obdarovaného nejen potěší, ale zároveň i prospěje jeho zdraví. Dobrý spánek je totiž základem pevného zdraví, to ví asi každý, a kvalitní spánek zajistí kvalitní dřevěné postele doplněné o rošty ze stejného materiálu.

Proč dřevěnou?postele-z-masivu-promena-telo

Máte snad dojem, že dřevo už není moderní? Že pomalu ustupuje moderním materiálům? Nenechte se plasty ošálil, dřevo do každého interiéru patří. Právě přírodní materiály jsou to, co utváří kouzlo domova. Postele z masivu se vyznačují velkou tuhostí, nemusíte mít proto obavy, že byste po dvou letech museli rozvrzanou postel měnit za novou. Dřevo má mnoho vlastností, které jiné náhražky nenahradí. Hodí se do každé ložnice, protože je možné jej namořit do požadovaného odstínu. Dnes moderní bílé moření dá navíc vyniknout struktuře dřeva a postel tak bude skutečnou perlou ložnice.

Když je v ložnici málo místa

Máte malou ložnici nebo hostinský pokoj? Nerezignujte na kvalitu, postele z masivu s úložným prostorem mohou být vyrobené přesně na míru vašim požadavkům. Ne vždy je možné přistoupit k posteli z boku, pak je řešením vyklápěcí rošt z přední části. Úložný prostor navíc se hodí i v místnostech, které jsou prostorově velkorysejší, uložit přikrývky dovnitř postele uvítá asi každý. Postel pak najde využití i během dne a může být využita třeba i jako pohovka.

I tak může vypadat vánpostele-z-masivu-promena-telo-dvaoční dárek

A protože jsme zmínili Vánoce, musíme připomenout, že právě i pěkná kvalitní postel může být báječným dárkem. Novomanželům, nebo naopak prarodičům by určitě udělala nová postel radost. Vyrobit se už do Vánoc nestačí, ale zakázku můžete zadat společně, přesně na přání. Stačí vybrat barvu, druh dřeva, typ roštu, případně jeho vyklápění, a potom už zbývá jen vhodná matrace a v novém roce začne nová éra kvalitního spánku bez zbytečného převalování za skřípání staré postele.

Spread the love