home Móda a styl, Tipy Novým účesem proti špatné náladě

Novým účesem proti špatné náladě

Občas se každý cítí tak trochu na nic, někdy to trvá hodinu a někdy je to delší období. Prostě se třeba nedaří tak, jak bychom si představovali nebo se kumulují události, které nás zrovna netěší. Co s tím? Nebavíme se teď o závažnějších psychických problémech typu deprese a jiných, mluvíme spíše o špatné náladě. Někdy postačí trocha rozmazlování. Holky často rády nakupují, někdy zase může pomoc, když si vyrazí s kamarádkami nebo přítelem na večeři a jindy stačí zajít třeba do kina.

novým účesem proti špatné náladěOvšem, někdy situace volá po změně. Změna? Co si pod tím představit? Zbavím se přítele nebo manžela a pořídím si nového a třeba s novým chlapem bude všechno lepší? No, to jsou asi příliš dramatické změny a nikterak rozumné. Začít je třeba u sebe. Často špatnou náladu vyvolává třeba stres z toho, že některé věci dlouhodobě odkládáme. Takže začít můžete třeba tím, že konečně vytřídíte vaši šatní skříň (to je i docela častá letní aktivita, staré kusy musí udělat místo těm novým z výprodejů :-)), nebo zašijete případně vyhodíte ty ponožky, které jsou ozdobené dírami již několik let a marně čekají v koši s šitím…

A nebo… Uděláte něco radikálního se svým vzhledem. Dlouho jste hledala odvahu ke změně barvy vašich vlasů? Tak už žádné obavy a jděte do toho, nechte si poradit, pokud se bojíte, že bysta nezvolila tu správnou, která by odpovídala vašemu typu. Dlouhé vlasy vás již omrzely? Už nevíte jak se učesat a ty hodiny, které trávíte úpravou vlasů byste chtěla trávit jinak? Prima, pak shoďte svou letitou hřívu, na které jste úzkostlivě lpěla. Také ideálně pod odborným dohledem, rsp. nůžkami. Spojte takový krok třeba s návštěvou vizážistky nebo stylistky a nechte si poradit, jak změnu doladit k dokonalému výslednému efektu. Velmi pravděpodobně se budete cítit jako znovuzrozená a to svým způsobem i budete. Pak už vás čeká jen sklízení úspěchu s vaší novou vizáží, tak seberte odvahu a hurá do toho!

Spread the love
  • 5