home Móda a styl, Tipy Oblečení, díky kterému ztratíte pár centimetrů

Oblečení, díky kterému ztratíte pár centimetrů

S úderem nového roku skončilo vaše nekontrolovatelné přejídání se. Máte za sebou několik neúspěšných pokusů o dodržení diety, kterou ale po pár dnech vzdáte. Přečetli jste desítky článků zaměřujících se na hubnutí problémových partií a triky na redukci hmotnosti znáte snad nazpaměť. Jenže ani přes veškerou snahu nemůžete shodit ani deko. Proč?! Máte-li toho dost a chcete se smířit s tím, že jednoduše budete vypadat jako chodící kulička s nohama a rukama, přečtěte si dnešní článek. My totiž víme, co vám poradit!

Oblečení, které nechá zmizet proradné centimetry

Věřte nebo ne, ale pokud se vám ani za nic nedaří zhubnout, můžete trochu podvádět. Jenom maličko, za to se hlava netrhá. Prozradíme vám, které oblečení by nemělo chybět ve vašem šatníku, protože dokáže opticky ubrat pár čísel. Schválně, vyzkoušejte to!

Šaty áčkového střihu

Áčkový střih byl hitem dříve a i v současné době má své nezaměnitelné kouzlo. Šaty v tomto střihu ocení především ženy a dívky mající širší boky i zadeček. Chytře řešená sukně tyhle problematické partie hravě zamaskuje. Porozhlédnete-li se po modelu s výrazným horním dílem, pak o pozornost nebudete mít nouzi.

Kalhoty s vyvýšeným pasem

Možná jste si při pohledu na džíny či kalhoty s vysokým pasem udiveně klepali na čelo a v hlavě přemítali, jestli si módní návrháři nedělají srandu – vždyť kalhoty do pasu se nosily před několika lety. Jestliže ale chcete ztratit pár centimetrů v pase, pak byste nad nimi neměli dlouho váhat. Kalhoty nebo džíny s vyvýšeným pasem zamaskují problematickou partii bříška.

 Havraní kožené kalhoty

Černá barva je proslulá tím, že opticky zeštíhluje. O několik centimetrů vás dokážou zúžit i kožené kalhoty, jejichž materiál obepne vaše nohy a udělá ji štíhlejší. Proč tedy tyhle dva módní kousky nespojit do jednoho a nevytvořit tak univerzální model, ve kterém budete doslova k sežrání?

Spread the love
  • 5