home Dárky, Tipy Parfém pro něj: jak vybrat

Parfém pro něj: jak vybrat

Každá žena nám dá za pravdu, že ji na muži mimo jiné dokáže hodně zaujmout i jeho parfém. Skutečnost se má tak, že vůně má výrazný vliv na to, zda je nám dotyčný člověk sympatický a především zda nás přitahuje nebo ne. Není se rozhodně čemu divit, že každá z nás touží po tom, aby jí její partner, přítel či manžel voněl. Chcete-li tomu svému koupit parfém, inspirujte se naším článkem. Poslouží vám jako užitečné vodítko světem pánské vůně.

Rada první: kategorie pro vašeho muže

Hned na začátku je potřeba vědět, jakým směrem se vydat – konkrétně máme na mysli kategorie vůní. Ty se dělí na tři základní skupiny: kořeněné, zelené a citrusové. Víte, která skupina sedne jako ulitá právě vaší drahé polovičce? Máme malý návod!

  • Kořeněné vůně: jsou hodně silné a výrazné, vhodné pro starší muže
  • Zelené vůně: jsou lehce nasládlé a hodí se pro muže ve středních letech
  • Citrusové vůně: jsou lehké a obsahují citrusové tóny, vhodné pro mladší muže

Rada druhá: vůně, která ho vystihne

Úkolem každého parfému je vystihnout osobu, která jej nosí. Správně zvolená vůně podtrhne přirozenou vůni těla a zároveň vyjádří osobní styl člověka. Při výběru se proto ohlížejte na životní styl vašeho muže. Sportovci ocení lehké citrusové vůně, naopak muži nosící oblek nepohrdnou flakonkem kořeněné vůně.

Rada třetí: méně je někdy více

Pokud se pro novou vůni vydáte do obchodu, nikdy nezkoušejte více jak 6 vůní naráz. Lidská nos si nedokáže tolik různých vůní zapamatovat a vaše pocity by tak mohly být hodně zkreslené. Nejlépe uděláte, pokud od každé kategorie vyzkoušíte dva různé druhy parfémů. Jestliže vám ani jeden nesedne, vraťte se druhý den. Vůně je totiž něco tak osobního, čemu bychom měli věnovat dostatek pozornosti.

Spread the love

One thought on “Parfém pro něj: jak vybrat

Comments are closed.