home Dieta, Zdraví, Zdraví Oblíbenost krabičkové diety stále stoupá

Oblíbenost krabičkové diety stále stoupá

Krabičková dieta Brno nabízí energeticky vyváženou stravu, která zahrnuje nejen snídaně, obědy a večeře, ale také přesnídávky a svačiny. Možnost máte i osobního odběru stravy na našem odběrném místě v hotelu Gregor v městské části Modřice. Osobní odběr se provádí vždy den předem nebo v odpoledních hodinách dne, vše záleží na domluvě.

Kvalitní a zkušení kuchaři pro Vás připravují bohatou a pestrou stravu i na sobotu a neděli, kterou rozváží v pátek v odpoledních hodinách. Rozvoz jídla probíhá v odpoledních a večerních hodinách na Vámi určené místo či adresu. Cílem krabičkové diety Brno je připravit pečlivé menu a nenabízet  žádné polotovary, které škodí vašemu zdraví. Firma garantuje také nejlevnější cenou v Brně za odběr krabičkové diety.  Rozvoz nabízí po celém Brně zdarma.

Krabičková dieta Brno nabízí čtyři programy menu

Velice oblíbené je menu celodenní, takže se nemusíte starat o to, co budete vařit. Jídelní lístek je vždy nastaven, aby jídla byla chutná a pestrá, dále pak vhodná vyváženost i na sacharidy, tuky a bílkoviny. Vždy jsou použity pouze čerstvé suroviny to je základ zdravé diety. Pokud nebudete mít zájem o celodenní menu, můžete si vybrat dopolední menu, oběd a večeře nebo odpolední menu.

Stravu rozvážíme večer na vámi určené místo, to znamená, že pondělí krabičkovou dietu vám přivezeme v neděli, v pondělí večer na úterý a středu, apod. Pokrmy připravujeme pouze z čerstvých potravin s výhradním použitím olivového oleje.

Zdravá krabičková dieta neznamená jídlo bez chuti

Pokud chcete opravdu vidět výsledky svého snažení tak si krabičkovou dietu rozvrhněte na určité časové období. Dále také zvažte jak omezit množství alkoholu a příjem kávy. Velice důležitou součástí naší krabičkové dieta je také dodržování pitného režimu. Vypít byste měli alespoň 1,5 litru minerální neperlivé vody, díky níž dochází k redukci hmotnosti. Velice oblíbené jsou také zelené čaje. V žádném případě byste neměli pít sladké a ochucené vody. Pro hubnutí a následné udržení váhy je pro ženu vhodný denní příjem do 5 500 kJ, pro muže je tato částka o něco vyšší – 7 000 kJ.

Zdravá krabičková dieta se skvěle doplňuje i s fyzickou aktivitou. Nemusí hned běhat maratony a hodiny dřiny v posilovně jsou také zbytečné. Začněte pozvolna chůzí nebo turistickými výlety, denní dávka se doporučuje alespoň 10 000 kroků denně. Pokud ani toto není vaše parketa, nevadí i jiné sporty jsou fajn např. plavání, jóga, spinning atd. Záleží jen na vás.

Spread the love