home Zdraví, Zdraví Laserový resurfacing intimní oblasti

Laserový resurfacing intimní oblasti

Ať se člověk snaží sebevíc, přibývající věk na lidské pokožce zanechá své stopy. Objevují se vrásky, zhoršuje se kvalita kůže, vznikají pigmentové skvrny. Ani intimní oblasti nejsou výjimkou, přibývající věk se tak podepisuje i na nich. Naštěstí i v tomto případě existuje možnost, jak s pomocí estetické medicíny pokožku omladit.

Výhody laserového resurfacingu

Laserový resurfacing je všestranný, má omlazující, obnovující i zpevňující účinky. Díky laserovému resurfacingu přispějete k normalizaci chemického složení buněčných struktur, což povede k přirozenému zbarvení kůže. Díky tomu se vám povede se zbavit pigmentových skvrn, které jsou způsobené věkem, hormonálními vlivy, nebo například slunečním zářením. Zpevňující účinky laserového resurfacingu také vyhladí nerovnosti pleti, redukují jizvičky a jemné i hluboké vrásky. Při tomto zákroku se používají speciální lasery s pulzní aplikací, které minimalizují vedlejší účinky.

Princip laserového resurfacingu

V rámci laserového resurfacingu dochází díky absorpci laserových paprsků tekutinou obsaženou v buňkách kůže k odstranění odumřelé vrstvy pokožky. Tekutina v buňkách obsažená se při absorpci laserových paprsků zahřeje a začne se odpařovat, což způsobí zničení vadných a odumřelých buněk. Navíc laserové paprsky stimulují činnost enzymů v pokožce, čímž zvyšují tvorbu pojivové tkáně a syntézu mezibuněčné hmoty. To vede ke vzniku kolagenu a elastinu, které mají na svědomí pružnost, pevnost a hladkost pokožky.

Podstoupení resurfacingu intimní oblasti žen již v dnešní době rozhodně není věcí, za kterou byste se měla stydět. Ba naopak, když nové technologie tuto možnost nabízí, je tento zákrok čím dál tím oblíbenější. Omlazení intimní oblasti totiž pozitivně ovlivňuje libido a sebevědomí ženy nejen co se týká oblasti sexuálního života. Přesto je však vhodné podstoupení zákroku dostatečně zvážit. Máte-li jakékoliv dotazy, obraťte se na kliniku, kde toto ošetření nabízí. Například odborníci z kliniky Altos vám rádi odpoví na jakékoliv vaše dotazy ohledně tohoto i dalších zákroku.

Spread the love