home pro Ženy Odhalte své pravé já s novými avivážemi Lenor Parfum des Secrets!

Odhalte své pravé já s novými avivážemi Lenor Parfum des Secrets!

Okouzlení všech svým vlastním stylem, stejně jako umění svádět se zvyšuje spolu s naší sebedůvěrou. Zanechání naší stopy, našeho otisku. Vybalancování – odhalení dostatečného kouzla, které zaujme, ale ponechání i určitého tajemství.
Umění fascinovat a svádět je a bude navždy spojeno s vůní.  Dotek specifické vůně může posílit naši sebedůvěru, dát nám odvahu odhalit naše pravé já. Ukázat všem kolem nás, kdo jsme. Zanechat nezapomenutelný dojem.


Lenor Parfum des Secrets je nová kolekce aviváží plných svůdných a dlouhotrvajících vůní, vytvořených ke zvýraznění přitažlivosti a neodolatelné a jedinečné smyslnosti v každém z nás.


Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a všetečnou stopou pikantního černého pepře. Nečekaná, okouzlující vůně probouzející vnitřní charismatickou auru k zachycení pozornosti davu.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovanou pačulí a teplého hřebíčku. To vše spolu tvoří svůdnou, dlouhotrvající vůni, která představuje okamžiky, když dojde k oboustrannému zaujmutí pozornosti.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem vás vtáhnou do romantického snění.

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru. Vytváří tak nádherně vrstvený parfém, který okouzlí vaše okolí a zanechá dlouhodobý smyslný zážitek.

Doporučená maloobchodní cena Lenor Parfum des Secrets je 139, 90 Kč. Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

Spread the love
 • 5

One thought on “Odhalte své pravé já s novými avivážemi Lenor Parfum des Secrets!

 1. PR článek
  https://tiskove-zpravy.eu/pr-clanky
  Význam PR článků je velmi rozsáhlý, nejde jen o budování zpětných odkazů. Zákazníkům by měl přinést hodnotný obsah a užitek. Článek by měl být psán v pozitivním duchu, aby čtenáře zaujal.

  PR články Redakce Press-News.cz Copywrighter.cz Promo-clanky.cz
  PR článek
  brilante.cz › zprávy
  PR články. PR články a jejich publikace. Kvalitní PR články

  PR článek
  onlinepraha.cz › zprávy z prahy
  PR článek musí v první řadě přitáhnout pozornost k tomu co potřebujete propagovat. PR článek. PR můžete využít nejen navenek, ale také uvnitř Vaší společnosti.

Comments are closed.