home Zdraví, Zdraví Mezoterapeutické výživné látky – v čem je zázrak?

Mezoterapeutické výživné látky – v čem je zázrak?

Mezoterapie. Léčí, omlazuje a zdokonaluje pokožku. V čem je její úspěch?

Jaké výživné látky se používají?

Zákrok je postaven na léčebných látkách, které se injekčně zavádí hluboko do kůže (není to ani zdaleka tak traumatické, jak to zní). To je na mezoterapii sympatické, nejde o umělou krásu na úkor zdraví, jde o léčbu a výživu.

Co může mezoterapeutický vyživující koktejl obsahovat?

  • Aminokyseliny a koenzymy – jejich nedostatek v pokožce způsobuje stárnutí a tvorbu vrásek.
  • Stopové prvky – sem řadíme všechny chemické látky, které naše tělo potřebuje. Hořčík, zinek, fosfor, železo… však je jistě znáte a také nejspíš víte, že nedostatek kteréhokoliv z těchto prvků sebou nese problémy. Odráží se na našem celkovém zdraví, tedy i na kvalitě a vitalitě pokožky.
  • Kyselina hyaluronová – je pro své omlazující schopnosti dobře známá. Váže na sebe ohromné množství vody, čímž důkladně hydratuje.

Konkrétní složení mezoterapeutických výživných látek by vždy mělo záviset na potřebách pleti a na cíli mezoterapie. Mohou se do nich zamíchat i nejrůznější léčivé extrakty a homeopatické výtažky, vitamíny nebo i lipolytické a vaskulární přípravky.

Výživná mezoterapeutická séra vyrábějí vědecko-výzkumné kosmetologické instituty ve Francii, Švýcarsku, Itálii či Španělsku.

Pomůže procedura právě vám?

Pokud toužíte po mladší, zdravější, vitálnější a zkrátka krásnější tváři, pak ano, mezoterapie vám rozhodně má co nabídnout.

Přečtěte si o mezoterapii víc a neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci do estetické kliniky Altos v Praze. Mezoterapie se často využívá i v kombinaci s jinými procedurami a jen zkušený dermatolog vám poví, jak dosáhnout nejlepších výsledků právě ve vašem případě.

Spread the love
  • 5