home Móda a styl Outfity do práce, ve kterých budete nepřehlédnutelná

Outfity do práce, ve kterých budete nepřehlédnutelná

Když se řekne „oblečení do práce“ okamžitě si většina lidí vybaví něco nudného, nevzhledného, nezajímavého a možná i ošklivého. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, proč pracovní look v každém vyvolává takové pocity? Kde je psáno, že ženy pracující v kancelářích, v bankách nebo kdekoli jinde musí do práce chodit oblékané jako šedé myšky bojící se pozornosti? Společně teď zbouráme další předsudek a ukážeme si, že i oblečení do práce může mít nápad a šmrnc!

Z čeho vykouzlit dech beroucí pracovní outfit?

Možná ani vaše pracovní outfity zrovna nehýří nápadem. A možná vás to štve. V tom případě jste na správné adrese! Poradíme vám, s jakými kousky vytvoříte zajímavý a jasně viditelný look, díky kterému se zbavíte nálepky kancelářské myši. Připraveni? Jdeme na to!

Sukně, která nejde přehlédnout

Jakou sukni byste si vzali do práce? Sáhli byste bez rozmýšlení po pouzdrovém modelu v neutrální barvě – ideálně nějakém tmavém odstínu? Sice to není špatně, ale rozhodně je to nuda! Daleko lépe bude vypadat nějaká opravdu výrazná a netradiční sukně, která bude v souladu s pracovní etiketou, ale rozhodně nebude nudná. K takové sukni pak už nemusíte vymýšlet složitý vršek – bohatě si vystačíte třeba s bílou košilí nebo jednoduchou halenkou.

Romantické květinové šaty

Každá žena, ať už je jakékoli povahy, čas od času zatouží být onou křehkou květinkou, kterou v nás muži leckdy vidí. A vlastně proč ne?! Jestliže chcete do práce něco pohodlného, něžného a možná i romantického, vsaďte na šaty s květinovým potiskem. Nosit je můžete i teď na podzim, stačí si pod ně obléknout silonky a doplnit je o kozačky.

Klasické kalhoty, které vás nechají vyniknout

Teď se trochu vrátíme k typické pracovní módě a povíme si něco o kalhotách. Na mysli máme kalhoty, které můžete doplnit o sáčko ve stejné barvě. Tahle dvojice je možná staromódní, ale pokud si vyberete nějaký pěkný vzor a celý outfit doplníte o košili a lodičky na podpatku, pak vám proti tomu nikdo nemůže říci ani ň!

 

 

Spread the love
  • 5