home Tipy Podzimní dekorace v kuchyni – pusťte si domů svěží vánek podzimu!

Podzimní dekorace v kuchyni – pusťte si domů svěží vánek podzimu!

Máte rádi podzim? Líbí se vám jeho pestré barvy a vůně? V tom případě je dnešní článek určený právě vám! Podzimní období patří bezesporu k nejoblíbenějším chvilkám v roce –  za okny se příroda zbarvuje do zemitých odstínů, počasí ještě není natolik studené a všude okolo nás číhá spousta inspirace, které by byla obrovská škoda nevyužít. Budete mile překvapeni, jak báječně se budou vyjímat podzimní dekorace v kuchyni u vás doma – pojďte se společně s námi příjemně podzimně naladit a načerpat inspiraci!

 

Jak si podzimně vyzdobit kuchyni?

Kuchyně je často považována za středobod domácnosti. Jejím úkolem je sdružovat rodinu pohromadě, scházíme se zde na dobré jídlo, vzájemně si sdělujeme zážitky, často zde hostíme i návštěvy. Díky spoustě času, který zde strávíme, se není čemu divit, že si chceme i v kuchyni přivodit voňavou podzimní atmosféru plnou barev. Chcete poradit, jak na to? V tom případě čtěte dál!

Někdy stačí opravdu málo

Znáte rčení „v maličkostech se ukrývá krása“?  Věřte nebo ne, ale něco na něm opravdu bude! Někdy totiž stačí opravdu málo a výsledek může být fenomenální. I drobná dekorace vám během pobytu v kuchyni hravě připomene, jaké roční období se ujalo kralujícího žezla – mohou to být například šišky poskládané na malém talířku, mistička ve tvaru listu nebo sušené makovice položené na parapetu.

 

Do malé kuchyně postačí jedna větší dekorace

Nic se nemá přehánět a to samé platí i v případě podzimní dekorace. Podívejte se do kuchyňské galerie plné inspirace. Na stůl položte květináč s podzimními rostlinami, na parapet umístěte trojici porcelánových misek a ty naplňte šiškami, sušenými plody, šípky a podobně. Všeho moc škodí!

Na stůl nebo na kuchyňskou linku?

Podzimní dekorace může být v kuchyni kdekoli – na stole, kuchyňské lince, parapetu nebo přímo na oknech. Stůl ozdobte ubrusem s podzimním motivem, na kuchyňské lince se budou vyjímat dózičky s podzimními dary přírody, na parapet stačí položit barevné dýně a na okna zavěsit květinové dekorace.

Spread the love
  • 5