home Dieta, Tipy, Zdraví Pokus č.9 o zhubnutí – vyjde to tentokrát s 30denní výzvou?

Pokus č.9 o zhubnutí – vyjde to tentokrát s 30denní výzvou?

Po střední škole jsem nastoupila do sedavého zaměstnání, a taky se to hned projevilo na mojí postavě. Přibrala jsem díky minimálnímu pohybu a změně režimu přes 10 kilogramů – během asi dvou let. Přestože mě přítel pořád přesvědčuje o mé dokonalosti, připadám si tlustě. Už kvůli němu se chci cítit zase dobře ve svém těle, zkoušela jsem několikrát začít dietu, chodit do fitness, různé osvědčené diety, ale bohužel to vždycky tak nějak muselo ustoupit práci, škole nebo něčemu jinému. Těším se na nový jídelníček a také na cvičení.

receptynahubnutí

První seznámení s 30denní výzvou Spaluj tuky

Přestože jsem čekala spíše velkou dávku motivačního textu, který tak nějak ze slušnosti projdu a podívám se na jídelníček a cvičení, ihned po prvním přihlášení vidím, že to bude tak nějak jinak. Hned v prvním bode mě totiž zaráží požadavek, abych sama sebe (ano, svou otylou postavu) vyfotila. Vůbec se mi nechce, ale je mi trochu trapné nedostat se ani za první bod, takže rychle pořizuji foto a nahrávám, alespoň bude vidět ta parádní změna! Mám dobrý pocit, že jsem už něco udělala. V dalším kroku sepisuji sama se sebou motivační smlouvu a obdivuji svoji 3 roky starou fotografii, tehdejší návštěvy fitness asi opravdu zabíraly.

Dieta nebo nový životní styl? 

Poctivě jsem prošla všechny uvedené body, vše mi dávalo smysl. Nejvíc jsem se bála, že se mi nebude líbit jídelníček, ale zatím je to super, protože si vždy vyberu. Zdravé nákupy dělám podle potřeby, tak, aby bylo vše opravdu čerstvé. Je fajn, že to jsou všechno běžné potraviny, které znám a dají se snadno koupit. Velmi dobrý pocit mám i z toho, že utrácím mnohem méně za jídlo, takže penízky dávám stranou a udělala jsem si ke smlouvě dodatek, že si za ně za každé kilo dole koupím něco pro sebe.

Po dvou týdnech jsem velmi překvapená, protože mi vůbec nechybí sladké a ani jednou za celou dobu jsem nebyla u Paula na dortík. Z nového jídelníčku mám opravdu skvělý pocit, zvládám už i cvičení podle plánu, hodně mi pomohla videa, která jsou k dispozici, protože jsem opravdu některé cviky v minulosti prováděla špatně. Nemám odvahu se zvážit, ale pokračuji dál.

Vyhodnocení 30denní výzvy

Je tu poslední den mého hubnutí – tedy spíše konec výzvy, protože hubnout budu určitě dál, a od rána přemýšlím, kdy se půjdu zvážit, změřit a vyfotit. Jelikož to nemohu odkládat do nekonečna, tak jsem se před večeří odhodlala. Nemám velké očekávání, protože mi přijde, že jsem se moc nezměnila – mým cílem bylo zhubnout 8kg, ale zpětně mi to přijde jako docela hodně.

Tak jsem se zvážila a šla jsem si půjčit ještě váhu k sousedce. Po 30 dnech mám dole 7,5kg! Doopravdy! Se svou výškou 170cm tak mám již ucházejících 68kg a doufám, že se brzy dostanu na těch 60kg. Po přeměření mám dole 9cm přes boky a 6 v pase, odměnila jsem se dortíkem, ale jeden za měsíc snad nevadí. Pokud taky chcete zhubnout, 30denní výzva vám k tomu opravdu pomůže.

Spread the love