home Móda Ponožky se stříbrem i ty, které vybízejí ke sportu

Ponožky se stříbrem i ty, které vybízejí ke sportu

Slyšeli jste již někdy o kvalitních ponožkách, při kterých jsou využívány aktivní ionty stříbra? Já se přiznám, že ponožky se stříbrem, tak jak mi je popisoval kolega v zaměstnání, byli pro můj sluch pro mě něčím podobným, jako třeba slyšet o objevení Ameriky. Tyto ponožky jsou totiž antibakteriální a slouží i k eliminaci zápachů a šíření, jakýchkoliv druhů plísní. Nemohl jsem tak uvěřit svým uším a jedny jsem si okamžitě jel koupit, nebudete tomu věřit, ale ponožky mám již pátým rokem a stále slouží bez viditelných vad.

Ponožky sportovní, jsou opravdu k nezaplacení

Ponožky sportovní musí každopádně vydržet nějakou tu zátěž. Poté, co jsem objevil ty skvělé ponožky, o kterých jsem donedávna neměl ani tušení, mluvím o těch se stříbrnými ionty, uchvátila mě i řada sportovních ponožek, kterých jsem si pořídil hned několik. Málokteré ponožky jsou v současné době tak kvalitní, jako právě tyto. Jsou velmi odolné, příjemně se nosí, mají elegantní vzhled a snadno odvádí vlhkost. Zejména při mých běžeckých aktivitách si tak tento druh povinné výbavy nemůžu vynachválit. Jedny jsem tak pořídil i mé manželce, která je rovněž jako já, vášnivou běžkyní. Sama uznala, že se jí ponožky velmi zamlouvají a poprosila mě, abych jí ještě tak pět párů doobjednal. To jsou prostě ženy.

Pánské sportovní ponožky doporučuji, kudy chodím anebo běhám

Pánské sportovní ponožky se snažím po vlastní zkušenosti doporučovat všem ve svém okolí. Můj sportovní výkon totiž zahrnuje nejen běhání, ale i badminton a florbal, který je, co si budeme nalhávat dosti náročným fyzickým sportem, u kterého se vyplatí mít nejen dobrou florbalovou hokejku, ale i správné oblečení včetně ponožek, na které se často zapomíná. Zápřah, který vydrží tyto ponožky, by ty obyčejné stěží mohli zvládnout. O skvělém designu, na který si rovněž jako má žena velmi potrpím, asi nemusí být ani řeč, jelikož jejich osobitý vzhled a kvalita mluví za vše.

Spread the love
  • 5