home Móda a styl, Tipy Poznejte nejnovější trendy v líčení! Co letí na podzim 2017?

Poznejte nejnovější trendy v líčení! Co letí na podzim 2017?

Toužíte po dokonalém vzhledu? Zajímá vás, jaké líčení je aktuálně v módě? Připravili jsme pro vás přehled nejnovějších trendů letošního podzimu. Jistě se vám některé z nich zalíbí.

Nude i romantický vzhled

Oblibě se těší přirozenost bez nadbytečných příkras, takže nude líčení je skvělou volbou. Chcete-li svou tvář trošku oživit a dodat jí tak romantický nádech, vsaďte na světle růžovou. Tvářenku si lehce naneste na tváře, případně můžete nanést jemné růžové oční stíny na víčka. Rty ponechte bez rtěnky, naneste na ně jen bezbarvý nebo světle růžový balzám.

Crazy oči

Pochmurný podzim vám rozjasní veselé oční stíny výrazných a pestrých barev (např. blankytně modrá, křiklavě oranžová nebo duhové oči). Získáte tak mírně crazy vzhled. Rozhodnete-li se pro tento styl, zvýrazňují se jen oči. Oproti tomu rty by měly zůstat jemné až nenápadné. Postačí na ně použít balzám nebo lesk na rty.

Výrazné oční linky

Své uplatnění nacházejí v líčení i oční linky. V módě je netradiční až extravagantní linkování. Z barev se upřednostňuje zvláště černá, ale můžete vyzkoušet i barevné variace (např. zelenou, modrou
či fialovou). Oční linky naneste např. jen pod očima nebo na částečně na oční víčka. Nebojte se experimentovat a zkuste třeba oční linky rozmazat nebo na různých místech prodloužit. Oční linky lze použít jak samostatně, tak v kombinaci s očními stíny.

Rudé rty

Nadále zůstávají v módě výrazně rudé rty. Trendem jsou tmavší a syté odstíny červené (např. krvavě rudá a výrazné odstíny lesního ovoce). Jedná se o druh líčení vyžadující upozadit oči, které vyžadují pouze jemné oční stíny. Nelze totiž mít stejně výrazné rty i oči, jelikož by to vedlo k nepěknému papouščímu vzhledu.

Třpytky a kamínky

Svérázný způsob zkrášlení představují kamínky a třpytky, které si nalepíte kolem očí. Případně si můžete ozdobit i rty (např. vytvořením svislé čárky uprostřed rtů nebo vodorovné linky na spodním rtu). Jedná se o líčení propojující jemnost s extravagancí. Hodí se především na párty.

Spread the love
  • 5