home Dárky Škrabadla pro kočky a odpočívadla pro spokojenost vašeho mazlíčka

Škrabadla pro kočky a odpočívadla pro spokojenost vašeho mazlíčka

Škrabadlo pro kočku je perfektním doplněk pro každého milovníka těchto čtyřnohých domácích mazlíčků. Pokud se rozhodnete investovat do škrabadla pro kočky, určitě na něm nešetřete. Ačkoliv můžete mít pocit, že se rychle opotřebuje, není to pravda. Je vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, které i při velmi intenzivním škrábání zvládnou odolávat po dlouhou dobu.

Jak na výběr škrabadla pro kočky

Škrabadla jsou obvykle potažená sisalovým provazem, proti kterému jemné kočičí drápky nemají šanci. Kromě nosné konstrukce škrabadla pro kočky zahrnují ještě různé hrací provazy, válečky, domečky nebo třeba vyhlídkové plochy. Ty jim především u větších škrabadel zajistí rozhled po celém interiéru a nabídnou jim vyvýšenou polohu, v níž kočky tak rády odpočívají.

Kočka se navíc má kde schovat a má na škrabadle soukromí před vámi a samozřejmě i před dalšími zvířaty žijícími v domácnosti. Jestliže doma chováte více koček, tak samozřejmě mohou škrabadlo využívat současně. Obvykle si na něm hrají a jsou v tomto ohledu velmi tolerantní.

Pokud kočce pořídíte kvalitní škrabadlo, určitě vám bude vděčná. To se pozitivně podepíše nejen na jejím rozpoložení, ale také na kondici, protože získá skvělého pomocníka při hře. Kočky, které mají doma škrabadlo, se prokazatelně více hýbou, mají lepší fyzickou kondici, jsou mrštnější a hbitější. Do škrabadla pro kočky můžete investovat i v případě, že má kočka volný přístup ven. Pak totiž poslouží jako perfektní doplněk.

Ochraňte svůj nábytek před kočičím škrábáním

V e-shopu skrabadla-pro-kocky.cz pořídíte různě velká škrabadla za vynikající ceny. Prodejce je nabízí ve velikosti i nad 250 cm, která jsou vhodná do prostorných bytů a domů či pro majitele více koček. Menší škrabadlo se pak nikde neztratí a může zpříjemnit kočce chvíle odpočinku.

Spread the love
  • 5