home Dárky, Tipy Přivítejte doma jaro! Oživte si bydlení barevnými dekoracemi!

Přivítejte doma jaro! Oživte si bydlení barevnými dekoracemi!

Také jste se nemohli dočkat jara? Nedivíme se! Pro mnoho z nás je jaro nejkrásnějším ročním obdobím. Příroda se pomalu probouzí ze zimního spánku. Okolí kolem nás se zbarvuje do přitažlivých odstínů a sluníčko čím dál častěji vykukuje zpoza mraků. A to ještě nemluvíme o příznivých teplotních podmínkách, které nám umožňují odhodit hřejivé svršky a vyměnit je za lehčí modely. Kromě toho, že se jaro začíná projevovat v našich šatnících, mělo by se ukázat i u nás doma. Co kdybyste si jaro pustili domů díky zajímavým dekoracím?

V hlavní roli pastelové barvy

Pokud si chcete domů pustit jaro, vybírejte dekorace laděné do pastelových barviček. Ty jsou velice jemné, střídmé a roztomilé. A věřte nebo ne, ale k jaru prostě tak nějak patří. Nezáleží na tom, zda vám učaruje pastelová růžová, jestli dáte přednost pastelové zelené nebo jestli se rozhodnete pro pastelovou žlutou. Všechny pastelové odstíny stojí za to a u vás doma se budou báječně vyjímat.

Inspirace v přírodě

Jarní dekorace si nemusíte pouze kupovat. Stačí si vyrazit na procházku a cestou si uštípnout třeba několik větviček. Na některých z nich už teď začínají rašit první pupeny, třeba na tzv. kočičkách, což bude jako dekorace ve váze krásně vynikat na stole. Co říkáte?

Na okna i na stůl

Pokud jste se na jaro těšili, je logické, že si jej chcete užívat plnými doušky. Proto si jarní dekorace umístěte kdekoli po vašem bytě či domě. Hodí se na stůl, ať už do obýváku na konferenční nebo do jídelny na jídelní. Stejně tak udělají parádu na oknech, ať už zevnitř nebo zvenčí. Jarní dekoraci si můžete postavit vedle vchodových dveří, můžete s její pomocí vyzdobit i nábytek – prostřednictvím přehozů, polštářků a nejrůznějších dekorací. Jak jinak, nežli laděných do pastelových barviček, nezapomeňte.

Spread the love
  • 5