home Tipy, Vztahy a rodina Svatba na statku v Benicích

Svatba na statku v Benicích

Budete-li se ženit nebo vdávat, víte že výběr prostředí tvoří minimálně polovinu dojmu z celé svatby. Ten si navíc ponesete po celý svůj život. Jedná se totiž o událost, na níž se nezapomíná. Proč by se měla odehrát právě na statku Benice?

Jak může proběhnout váš velký den

Svatby na statku Benice se pořádají v okouzlujícím prostředí. Barokní statek a nádherná příroda dodají každé z nich zcela osobité kouzlo. Současně působí přirozeně, civilně a nenuceně. Hledáte-li tak příjemnou kulisu svého velkého dne, která nebude přehnaně okázalá, zároveň ale vnese do celé svatby něco navíc, právě jste rozhodně našli. Není divu, že svoje panství tu měl i arcivévoda František Ferdinand d´Este.

A co přesně vám mohou svatby na statku v Benicích nabídnout? V podstatě lze celý program zrežírovat „na klíč“ podle přání budoucích novomanželů. Na jejich volbě bude záležet výběr pokrmů v rámci hostiny, podoba samotného obřadu, ladění výzdoby i další doprovodný program. Ten se může nést v duchu romantických výprav s kočárem taženým koňmi i méně formálního grilování, sportovních aktivit a zábavy.

Proč zrovna v Benicích

Klíčovou výhodou svatby na statku v Benicích je hlavně klid a prostor, který dovoluje realizovat rozličná přání snoubenců. Na překážku samozřejmě nejsou ani nejmenší hosté. Jestliže se tak na vaší svatbě objeví děti, je možné je dostatečně zabavit, aby na ně celý den nebyl příliš dlouhý. Využít mohou vyjížďky nebo se setkat se zvířaty. Ta nepochybně nadchnou nejen úplně nejmenší. Veškeré starosti s dopravou hostů nazpět obratem odpadnou díky možnosti je ubytovat přímo v místě. Ti, kdo se přece jen rozhodnou odcestovat zase domů, ocení, že statek se nachází nedaleko Prahy.

Ať bude podoba právě té vaší svatby na statku v Benicích jakákoli, nejdůležitější je, aby byla skutečně nezapomenutelná pro všechny přítomné. K tomu vám pomůže profesionální tým, který se postará o sebemenší detail. Samozřejmostí je lidský a vlídný přístup, protože vřelá atmosféra by měla vyzařovat z každé minuty vašeho velkého dne.

Spread the love
  • 5