home Tipy Proč letět na Maledivy

Proč letět na Maledivy

Maledivy jsou unikátní souostroví v Jižní Asii, nedaleko od Srí Lanky. Jsou tvořeny více než 1200 ostrovy o průměrné velikosti 1 x 1 km. Maledivy leží v průzračných vodách Indického oceánu s průměrnou teplotou vody 27°C. Vzhledem k neuvěřitelně bohatému podmořskému životu patří mezi vyhledávané potápěčské lokality.

Co dělat na Maledivách

Maledivy můžou navozovat dojem nudné dovolené. Opak je ovšem pravdou. Maledivy nabízí nepřeberné množství aktivit a výletů. Vše se motá kolem moře. Můžete zažít šnorchlování se želvami, mantami nebo i žraloky! Pozorovat můžete předvádějící se delfíny. Odvážnější můžou vyzkoušet jízdu na nafukovacím člunu, vodním skůtru nebo se pokusit zkrotit vítr při parasailingu. Na Maledivách můžete zažít neopakovatelné romantické chvíle, při večeři na pláži při svíčkách. Pro zájemce se pořádají svatební obřady na pláži.

Pláže na Maledivách

Bělostný písek a minimum turistů. To nejlépe vystihuje pláže na Maledivách. Pláže na Maledivách nejsou jako v Itálii dlouhé několik kilometrů, ale malé, krásné a útulné.

Počasí na Maledivách

Hlavní turistická sezona začíná na začátku prosince a trvá až do konce března. Počasí na Maledivách ale umožňuje strávit dovolenou u moře celoročně.

Potápění na Maledivách

Unikátní podmínky pro život využívají tisíce druhů mořských živočichů. Na Maledivách najdete vyhledávané potápěčské pointy vyhledávané potápěči z celého světa. Potápění na Maledivách patří k nezapomenutelným zážitkům.
 Maledivy toho nabízejí mnohem víc, zažijte na Maledivách Vaši nejlepší dovolenou.
Spread the love