home Tipy Víme, jak být přírodě blíž!

Víme, jak být přírodě blíž!

Byly doby, kdy jsme kempovat chodili téměř každý víkend. Příroda byla tehdy všude kolem nás. I přímo v našem stanu, pokud do něj zabloudil pomatený ježek. Avšak leccos se od těch dob změnilo.  Kempovat vyrazíme tak maximálně jednou ročně a to ještě za předpokladu, že nám do toho nic nevleze. Stěhujeme se do měst za prací a příroda se nám vzdaluje. To však ještě neznamená, že se k přírodě nemůžeme opět přiblížit. Jak?

Když nemůžeme za přírodou, musí příroda k nám

Fakt, že k přírodě to mnozí nemají zrovna dvakrát nejblíže ještě neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Naopak. Když nemůžeme za přírodou, musí příroda k nám. Třeba formou bytelného masivního nábytku. Komody z masivu a skříně z masivu přinesou k vám domů užitkovou i estetickou hodnotu. Přírodní dřevo vám domov také zútulní a provoní.  Masivní nábytek je o něco dražší než nábytek z dřevotřísky. Komody z masivu, skříně z masivu a další masivní nábytek je však více bytelný a stabilní. Masivní nábytek je také pověstný svou dlouhou životností. Stejně tak i možností opravy – v případě, že se na nábytku objeví škrábanec. Masivní nábytek je také ideální pro alergiky, protože lepený nábytek z dřevotřísky u nich vyvolává alergickou reakci. Na trhu je celá řada nábytku z umělých materiálů. Nábytek z masivu mezi nimi hodně vyčnívá svou výjimečností. Zkrátka je sám o sobě kusem přírody.

Skříně z masivu a komody z masivu v domácnosti využijete

Už při koupi nábytku z masivu si můžete být jistí, že jej po vás nejspíš budou dědit i vaše děti, tak stabilní je. Kromě dlouhé životnosti však můžete těžit i z variabilnosti nabídky nábytku z masivu. Například skříně z masivu a komody z masivu v domácnosti využijete pro jejich velký úložný prostor. Zatímco skříně z masivu využijete hlavně v ložnici a v dětském pokoji. Komody z masivu pak v ložnici, v dětském pokoji, v předsíni, v obývacím pokoji a v jídelně. Vybírat můžete nejen podle vzhledu, ale i podle počtu šuplíků a celkového řešení úložného prostoru.

TIP: Pokud potřebujete opticky zvětšit prostor v místnosti, nebojte se použít zrcadla. Nejenže místnost „zvětší“, ale pokud jsou dobře umístěna, také zvládnou místnost prosvětlit. 

Spread the love