home Děti Školka v Praze? Vyzkoušejte si soukromou mateřskou školu Pro Family

Školka v Praze? Vyzkoušejte si soukromou mateřskou školu Pro Family

Inovativní koncept péče o děti představuje soukromá mateřská školka Pro Family, která cílí na všechny rodiče z Prahy a z jejího okolí. Ať už v Praze žijete nebo pracujete, jejích služeb rozhodně můžete využít. Státní mateřské školy často poskytují jen minimální péči a dětem se příliš nevěnují. Stejně tak jsou často nevhodně umístěné, mají malou kapacitu nebo nedostatečnou pracovní dobu. Pro Family je mateřská škola, s jejímiž službami budete vy a především vaše děti stoprocentně spokojeni.

Školka vytváří prostředí, kam se děti rády vrací

Ve školce se vaše děti seznámí s dalšími kamarády, budou se moci věnovat různým hrám či sportovním aktivitám. Součástí pobytu ve školce jsou i různé výlety, například v rámci školy v přírodě. Mateřská škola Pro Family tak potěší především rodiče, kteří chtějí svým dětem dopřát nadstandardní péči. Zároveň nadchne ty, co mají náročnou práci, protože si své dítko mohou bez problémů vyzvednout až do 19. hodiny.

Ačkoliv pobyt v mateřské škole je pro většinu dětí dobrovolný, jako rodiče byste na něj neměli zapomínat. Protože školka nefunguje pouze jako hlídání, ale pomáhá dětem rozvíjet jejich talent či jim umožní navázat kontakt s dalšími dětmi ve stejném věku, má pro jejich budoucí vývoj velkou váhu. Pro Family je rodinná společnost s mnohaletou tradicí. V Praze funguje celkem šest mateřských škol. Nacházejí se v Praze 4, 9 a 10. Jedno zařízení můžete navštívit také v Praze Modřanech a další v Měšicích.

Flexibilní podmínky pro všechny děti i rodiče

Mateřská škola Pro Family vám dá spoustu výhod. Jednou z nich je i flexibilní cena, kdy platíte měsíční paušál částkou 2 500 Kč a každá další hodina vám je účtována zvlášť za 30 Kč. Žádné další poplatky už nehradíte – ba naopak, pokud vaše dítko bude nemocné nebo s ním pojedete na dovolenou, tak za „zameškané hodiny“ nic neplatíte. Více informací naleznete přímo na webových stránkách profamily.cz.

Spread the love