home Móda a styl, Tipy Svetr pro jakoukoli příležitost: jak si vybrat správně?

Svetr pro jakoukoli příležitost: jak si vybrat správně?

Mezi klasiku v dámském šatníku jednoznačně patří i svetr. Ten si většina lidí pojí především se studenými ročními obdobími, ale pravda je taková, že se na něho můžete spolehnout kdykoli během roku. Chce to jen si správně vybrat.

Není svetr jako svetr

Zatímco před pár lety chtěli svetry nosit všichni, z ničeho nic se od nich upustilo. Ačkoli důvod není přesně známý, svetry pomalu mizely z našich šatníků. Teď je tomu ale jinak, protože se svetry opět hrdě hlásí o slovo. Tak si pojďme říci, jak si vybrat ten pravý svetr, do kterého se okamžitě zamilujete!

1.      Ležérní outfit

Někdy zkrátka přijde den, kdy potřebujete vypadat upraveně, ale zároveň to nechcete hrotit. V takovou chvíli toužíte po pohodlném a ležérním outfitu, který vám bude slušet, ale zároveň to nebude žádný extrém. Abyste předešli zoufalému přehrabování se v šatní skříni, pořiďte si do své sbírky delší svetr v nude odstínu. Ten budete moci zkombinovat s džíny nebo legínami.

2.      Tak trochu na rebelku

Chystáte se na párty, ale venku není počasí, které by vám umožnilo vyrazit si jen tak na lehko? Pokud je zároveň vaším cílem dodat vašemu party looku špetku šmrncu, pak se i v tomto případě spolehněte na svetr. Tentokrát ale doporučujeme vsadit horkou kartu na kratší černý svetr, který se bude skvěle hodit k sukni, tmavým silonkám a vysokým kozačkám.

3.      Pohodlný look

Znáte ty dny, kdy se vám vůbec nic nechce, nemáte na nic náladu, cítíte se leniví a největší radost by vám udělalo, pokud byste mohli celý den strávit na gauči i televize? Což o to, takový den blbec máme občas všichni, není na tom nic špatného! Není nic lepšího, nežli se zachumlat do huňatého měkoučkého svetru, který vás příjemně obejme a utěší ve chvílích, kdy se budete cítit pod psa.

 

 

 

Spread the love