home Služby, Tipy Tip na luxusní a přitom cenově výhodné ubytování v Praze

Tip na luxusní a přitom cenově výhodné ubytování v Praze

Každý, kdo se chystá na výlet, myslí i ekonomicky. Hledáte ubytování v Praze a díváte se na cenu, která by zároveň nestáhla laťku stylovému zázemí a skvělé lokalitě? Naše hlavní město disponuje díky své oblíbenosti mezi návštěvníky obrovským množstvím ubytovacích možností. Samozřejmě, není možné mít všechno, a tak na řadu přicházejí kompromisy. Možná se vám zdá nemožné najít něco, co by vyhovovalo cenové hranici a přitom nezahrnovalo snížení nároků na komfort, ale opak je pravdou.

Romantika blízko centra v klidném prostředí

Ať již jde o poznávací výlet, nebo touhu prožít romantický víkend s partnerem, vsaďte na hotel Praha Belvedere, který se zaměřuje na dokonale vyvážený kompromis výhodné ceny a komfortu s decentním luxusem. Stejně tak dobře zde můžete naplánovat i pracovní akce včetně konferencí, přednášek či seminářů. Často jej navštěvují i hosté ze zahraničí díky jeho skvělé lokalitě a vysoce hodnocenému standardu ubytování. Lokalita hotelu umožňuje ubytování v klidném prostředí s perfektní dostupností k městské hromadné dopravě i snadno dostupnou zábavu a kulturní vyžití.

Využijte pestrost výběru v možnostech ubytování

Hotel je vybavený moderními hotelovými pokoji, kde si můžete snadno vybrat mezi levnějšími variantami i skutečně luxusním prostředím apartmánů určených pro ty nejnáročnější hosty v prostorných pokojích na Exclusive patře, kde je také možnost pronájmu salónku. Hotel v centru Prahy zároveň myslí i na pohodlí hendikepovaných hostů, kteří mohou využívat služeb bezbariérových pokojů a nezapomíná se ani na alergiky, kteří se mohou ubytovat v pokojích s parketami. Ať však už využíváte možnosti a danosti jakékoli pokoje nebo apartmánu, samozřejmostí pro všechny hosty je vysokorychlostní internet.

Plný žaludek je základem spokojenosti

V hotelu se nachází zrekonstruovaný lobby bar a exotická japonská restaurace. Můžete se zajít i na snídani. Pro večeře pak můžete využít některou z blízkých romantických restaurací a propojit tak příjemné s užitečným na svých pracovních cestách i soukromých návštěvách s přáteli či partnerem. Pokud míříte do Prahy za poznáváním, nevynechejte tato netradiční místa.

Spread the love
  • 5