home pro Ženy, Zprávy Trilogie Electric Lady není jen o dobré muzice

Trilogie Electric Lady není jen o dobré muzice

Electric Lady je zpěvačka a kytaristka pověstná copánky, kterými při koncertech pohazuje ze strany na stranu do rytmu své energické hudby. Její kariéra v posledních několika letech nabrala raketový vzestup a nezdá se, že by měla v plánu ve své práci polevit. Ba naopak, posledních několik měsíců strávila nad velkým projektem – Trilogií, který již brzy bude celý ke zhlédnutí na YouTube.

Líbivý vizuál a silná myšlenka

Trilogie představuje příběh plný obav z budoucnosti. Zamyšlení nad tím, jak to funguje v současné společnosti a kam to všechno asi povede. Vedle skvělé muziky a téměř filmového zpracování se tak u Trilogie setkáte i s hlubokým intelektuálním podtextem. Rebelia, první klip, se více zaměřuje na ekologii a téma životního prostředí. Politica si bere na paškál aktuální politickou situaci. Skutečnost, že vysoce postaveným politikům jde spíše o to, jak co nejvíce znásobit svůj majetek, než o všeobecné blaho. A poslední klip, Influenza, pojednává o nemoci společnosti. Podle posledních zpráv by měl vyjít již v lednu 2021. Pokud už se nemůžete dočkat vydání Influenzy, můžete se zkrátit čekání u videa o tom, jak se Trilogie točila.

Propracovanost do posledního detailu

Trilogie je opravdu velkolepým dílem, což dokazuje i čas, který zabrala její příprava. Jedná se o neuvěřitelných 17 měsíců příprav a spolupráci s 5 producenty, mezi něž patří i Nigel Lowis. Nahrávání klipů trvalo celých devět dní a bylo při něm použito mnoho filmových triků a klíčování. Díky tomu všemu snad nebude přehnané říci, že vedle hudebního průmyslu má Trilogie přesah i do průmyslu filmového a herního.

Klipem to nekončí

Přestože už v lednu budou všechny tři klipy Trilogie na YouTube, rozhodně to neznamená, že by s ní Tereza neměla další plány. Pilně pracuje na nahrávání EP a tvoří se i celá deska. Zároveň se příští rok počítá s Tour Trilogy, pojatou jako koncertní show. Do tour se vedle Terezy zapojí také Vojta Kotek ze skupiny Kabát a Český národní symfonický orchestr. Jak je vidět, Electric Lady nepolevuje ve svém úsilí, takže se její fanoušci stále mají na co těšit.

Spread the love