home Cestování Ubytování pro školy v přírodě nabízí jedinečný Hotel ProFamily TOP

Ubytování pro školy v přírodě nabízí jedinečný Hotel ProFamily TOP

Pedagogové, učitelé i samotné ředitelky základních škol často stojí před palčivým problémem, kde a jak sehnat odpovídající ubytování pro školy v přírodě. Děti s učiteli a zdravotníky si zaslouží prostředí, kde se budou cítit dobře, odpočinou si od úkolů a všedních starostí, stejně jako se dostatečně zrekreují, zasportují si a bude o ně skvěle postaráno i rámci gastronomie. Ubytování ve zdravém prostředí nabízí skvělý Hotel ProFamily TOP, jenž je umístěn v takzvaných vzdušných lázních v Krkonoších  – na Benecku.

Ubytování pro školy je zařízeno v příslušném pohodlí a komfortu

Unikátní poloha na Benecku v nadmořské výšce 900 metrů nad mořem musí vyhovovat i méně zdatným, sportovně nezaloženým dětem, které nejsou zvyklé na pobyt na horách. Ne všichni rodiče totiž mají možnost vyrážet se svými dětmi pravidelně na hory, a tak pro mnohé děti bývá pobyt se školou v přírodě prvním zážitkem. Ubytování pro školy v přírodě je položeno tak, že nejen děti uniknou nezdravému vzduchu ve městě, ale ještě si užijí sportovní a zábavně hravý pobyt na místě, kde je zaručen dostatek slunečných dní, což na horách nebývá úplně obvyklé.

Hotel pro rodiny s dětmi, to je zmíněný hotel na Benecku

To, že je hotel primárně nabízen školám pro jejich děti a pedagogy neznamená, že by byly dveře úplně uzavřené rodinám, které shánějí přívětivé prostředí pro svůj prázdninový či víkendový pobyt v horském prostředí. Hotel pro rodiny s dětmi, jenž není plný nerudných turistů, kteří jsou podráždění z kupy dětí, je totiž výhrou. Nejen krásná příroda, podmínky pro zimní i letní radovánky a pokoje dispozičně vybavené i pro nejmenší ratolesti nejsou jedinými lákadly, která musejí každého rodiče nadchnout. Odpovídající jídelníček zachutná i náročným dětským strávníkům se zvláštními dietetickými úpravami.

Spread the love
  • 5