home Zdraví Udělejte něco pro své zdraví – používejte aplikátor Kuzněcova!

Udělejte něco pro své zdraví – používejte aplikátor Kuzněcova!

Nečekejte, až vás přepadne bolest a vy se nebudete moci ani zvednout z gauče. Myslete na prevenci! Nejlepší možnou prevenci je právě aplikátor Kuzněcova, jež vám nejenom pomůže od fyzické bolesti, ale také zlepší i psychickou stránku těla.

1.Aplikátor Kuzněcova je oblíbeným společníkem nejen starších lidí!

Všechny generace si aplikátor Kuzněcova oblíbili díky jeho ulevujícím schopnostem – dokáže perfektně podpořit celý oběhový systém – a to prakticky v prvních pár minutách. Určitě se tuhle podložku již viděli u své babičky, Nicméně to neznamená, že je oblíbená pouze staršími lidmi, kteří mají problémy s bolestmi těla samozřejmě častěji, než mladí lidé.  ti ji používají jako prevenci od bolesti a nepříjemných stavů.

2.Kdy a kde můžeme něco o podložku používat?

Kuzněcova podložka může být používána prakticky kdekoliv, její použití je naprosto jednoduché. Stačí ji pouze položit na podlahu či jiný rovný povrch a následně se na ni postavit. Pouhým přešlapováním na místě vám plastové hroty dopomohou k okamžitému prokrvení prakticky celého těla, začne bojovat s bolestí kloubů a svalů, a navíc zlepší vaše psychické rozpoložení.

3.Bolest zad je nejčastějším typem bolesti – pomůže vám od ní iplikátor Kuzněcova!

Každý známe ten pocit, když nám najednou skřípne v zádech a my se prostě nemůžeme pohnout. Nezbývá nám nic jiného, než vytáhnout ulevující masti či ulevující náplasti a prostě ležet. Zkuste to tentokrát jinak. Použijte iplikátor Kuzněcova, který vám díky akupresurním bodům na chodidlech dokáže pomoci odstranit všechny nepříjemné bolesti zad. Tak ušetříte čas strávený v posteli a můžete jej raději věnovat příjemnějším činnostem.

Nečekejte, až si vás ta neúprosná bolest najde, a buďte rychlejší, a hlavně vždy o krok před ní.

Spread the love
  • 5