home Tipy, Zdraví, Zdraví Ulthera pozvedne kontury – šetrné a přirozené omlazení

Ulthera pozvedne kontury – šetrné a přirozené omlazení

Láká vás využít některou omlazující metodu, třeba lifting? Představujete si, jak byste mohla být krásná? Ale bojíte se? Nechcete podstupovat nic radikálního? Nechcete získat umělý vzhled masky?

Nemusíte. Ale krásu mládí můžete získat i tak.

Ulthera, lifting bez narušení pokožky

Jde o liftingovou proceduru. Úkolem Ulthery je pozvednout unavené kontury obličeje a zpevnit celou tvář. Přestanou vás trápit spadlé koutky úst či pokleslá oční víčka, hluboké obličejové rýhy a celkově unavený a povolený vzhled.

Ulthera pozvedne kontury jako plnohodnotný lifting neboli facelift, avšak bez jakéhokoliv narušení struktury pleti. Jde o pouhé působení ultrazvuku.

Bez radikálního zásahu do pokožky, bez nutnosti hospitalizace, rekonvalesce a omezení.

Jak Ulthera pozvedá kontury?

Jde především o ultrazvukové působení na vrstvu SMAS, což je svalová vrstva pokožky. Právě její ochabnutí, které nevyhnutelně přichází s věkem, vede ke ztrátě pevnosti i pružnosti tváře. Když se SMAS zpevní, zpevní se celá tvář.

Přesně tak působí Ulthera, proto se nemusíte bát, že by byl výsledek nepřirozený. Jde jen o zpevnění, žádné cizí látky. Lifting navíc působí postupně. Patrný je hned po zákroku, následujícího půl roku však efekt pozvednutí kontur a novotvorba kolagenu zesiluje.

Velkou výhodou procedury je její přizpůsobitelnost, jednoduchost a bezbolestnost. Ošetřující lékař během zákroku sleduje působení a dopad ultrazvukového paprsku na všechny vrstvy pokožky, takže vše přizpůsobuje potřebám vaší pleti.

 Ošetření vám zabere zhruba 45 minut, lze aplikovat na oční okolí, podbradek, dekolt i celý obličej.

Vyzkoušejte Ultheru s ověřenou estetickou klinikou

Rádi vás přivítáme a postaráme se nejen o omlazení vaší tváře, ale i o vaši spokojenost. V estetické klinice Altos v Praze jsme pomohli objevit vlastní krásu a získat zpět mládí již řadě klientů.

Bude nám ctí ukázat vám, že pozvednutí kontur s Ulherou vám dokáže proměnit celou.

Spread the love
  • 5