home Cestování Vrtulníkem za krásami středních Čech

Vrtulníkem za krásami středních Čech

Není krásnějšího pohledu na krajinu, než je ten z ptačího perspektivy. Vrcholná díla přírody i lidských rukou odhalí nezřídka teprve z výšky celou svoji krásu, jedinečnost či monumentalitu. Ve středních Čechách je takových zajímavých míst mnoho. A je to vrtulník, který umožní vychutnat si tyto pohledy opravdu maximálně dokonale.

Jaké lety nabízíme?

Naším domovským letištěm jsou pražské Letňany, odtud se vydáváme na lety za všemi krásami, které střední Čechy nabízí. Klienti mají standardně na výběr mezi lety trvajícími od třiceti do devadesáti minut, při všech se přitom pod vámi bude střídat jedna nádherná scenérie za druhou. I půlhodina stačí na let nad zajímavými vodními plochami, Hostivařskou přehradou i jezerem Lhota, nebo největším pražským lesem – Klánovickým. I pohled na komplex pohádkového Průhonického zámku a přilehlého parku je ze vzduchu jedinečný.

Hodinové lety vrtulníkem jsou ideální pro všechny milovníky historie – Karlštejn, Konopiště i královská Kutná hora se svým unikátním centrem a katedrálou sv. Barbory – vznášet se nad nimi je zážitkem, který si budete pamatovat celý život.

Let vrtulníkem

Cílem devadesátiminutových letů může být stejně tak okolí Prahy jako vzdálenější destinace. Cesta nad přehradami Vltavské kaskády nebo proti proudu řeky Sázavy bude zajímavá za všech okolností. I krásy Českého ráje, které reprezentují nejen ikonické Trosky, pro vás dostanou z ptačí perspektivy zcela nový rozměr.

Létání je radost

Na všechny trasy létáme ve spolehlivém čtyřmístném vrtulníku Robinson R44. V jeho kabině plně doceníte možná největší výhodu letu vrtulníkem – prosklená kabina s dokonalým výhledem. Můžete si být jistí, že vám neuteče jediný pohled na krásu pod vámi, zvláště když na rozdíl od klasických letadel není pro vrtulník problém nad zajímavým místem zpomalit či dokonce zastavit. Tak vzhůru na palubu!

Spread the love