home Doplňky Povlečení vašich snů

Povlečení vašich snů

Při zazvonění budíku každý touží zůstat ještě o pár minut déle v posteli. Každodenní rutina může být náročná, ale díky novým avivážím Lenor s technologií Best Freshness bude přeci jen o něco příjemnější. Nedají vám sice více času na rychlé zdřímnutí, ale zato vám umožní probouzet se po celý týden každé ráno v nádherně svěžím povlečení. 

Už při usínání si přejeme, abychom se i ráno mohli probudit v nádherně vonících peřinách. A večer zase chceme relaxovat u oblíbeného televizního programu přikrytí měkkou a voňavou dekou. Pokud si chceme tyto momenty skutečně užívat, musíme si uvědomit, jak důležitá je vůně našeho povlečení. 

Čich je jedním z nejdůležitějších smyslů. Nové aviváže Lenor s technologií Best Freshness nejsou žádnou snovou novinkou, ale mají ještě lepší složení, které vám umožní užívat si aroma a svěžest vašeho prádla nepřetržitě až po dobu 7 dní. Dobře zvolené vůně vám mohou navodit lepší náladu, zvednout sebevědomí nebo naopak uklidnit vaši mysl. S jejich pomocí se můžeme proměnit v divoké a sebejisté jedince nebo naopak v někoho, kdo má rád přírodu a klid. Citlivost na jednotlivé vůně se mění v průběhu dne a také v závislosti na naší náladě, zdraví nebo věku. Z toho důvodu je volíme podle situace: jinou vůni zvolíme pro večerní róbu a jinou zase pro naše povlečení a ručníky. 

V pohádce O Šípkové Růžence princeznu probudil polibek z pravé lásky od statečného prince. Lenor se ale soustředí spíše na moderní princeznu, kterou sice princ probudí, ale ona se rozhodne ještě si chvilku zdřímnout obklopená postupně uvolňovanou vůní. Každé vaše ráno se teď může stát momentem probuzení Šípkové Růženky. Jen s tím rozdílem, že místo polibku od prince vás probudí něžná vůně vašeho povlečení trvající až sedm dní.

To je možné díky technologii Best Freshness, která je nyní součástí aviváží Lenor označených speciální nálepkou na lahvi. Tato technologie garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne. Tento efekt zajišťuje nové složení, které uvolňuje vůni postupně při každém pohybu látky. Ucítíte ji tak při vyndávání prádla z pračky a jeho věšení stejně jako při skládání jednotlivých kousků do skříně. Každé ráno si nyní můžete užít obklopeni přikrývkou, která bude vonět jako čerstvě vyprané prádlo. Vůně, kterou si vyberete pro své oblečení, vás pak potěší v každém okamžiku dne. Při výběru té správné vůně pro povlečení, oblečení do práce nebo pro speciální příležitost si můžete vybrat z bohaté nabídky aviváží Lenor, z nichž každá je jiná a nádherně voní. 

Spread the love