home Dárky, Tipy Jak vybrat svatební dar

Jak vybrat svatební dar

Jste pozvaní na svatbu vaší kamarádky a už se nemůžete dočkat, až ji v tomto pro ní důležitém dni podpoříte svou přítomností? Co vám ale nedá spát, je výběr svatebního daru. Přijít na svatbu bez dárku by bylo neslušné, alespoň nějaká drobnost pro novomanžele je v tomto případě považována za nutnost.

Něco do domácnosti

Jako typický svatební dar se na svatbách často objevují nejrůznější spotřebiče, sady nádobí, skleniček nebo příborů – zkrátka cokoli, co se novomanželům může hodit v jejich společné domácnosti. I vy na tuto klasiku můžete vsadit svou horkou kartu. Určitě ale není na škodu znát vkus novomanželů, abyste předešli tomu, že se na vámi darované věci v domácnosti nebude jen zbytečně prášit.

Společné zážitky k nezaplacení

Pokud budoucí novomanžele dobře znáte a není vám proti srsti investovat do nich vyšší sumu peněz, zaplaťte jim nějaký zážitek. Hmotné dary se totiž vždycky hodí, ale společné zážitky jsou doslova k nezaplacení. Zážitek můžete vybrat s ohledem na to, co vaše přátelé zajímá. Může to být společný seskok padákem, let balonem nebo bungee jumping. Možnosti jsou v současné době prakticky neomezené a rozhodně tak je z čeho vybírat.

Když nevíte coby

Možná si nad vhodným svatebním dárkem lámete hlavu už od chvíle, kdy vám přišlo pozvání na svatbu, ale stále se vám nepodařilo vymyslet nic, u čeho byste si byli jistí, že dárek neurazí nebo se novomanželům nebude zdát zbytečný. V takovém případě není nic jednoduššího, nežli přátelům přispět do společného života finančně. Na internetu najdete hned počet způsobů, kterými se dají peníze darovat vtipně i netradičně –  stačí si tedy jen vybrat. Penízky nikdy neurazí, novomanželé je navíc mohou použít na věci, které pro ně budou potřebné.

 

Spread the love
  • 5